BM Logistics "International Transport Services"

Bu flick kim

3 Beğeni

çok mühüm bir şey değil abi aslında instagramın yahoo sporsorlugundaki pc versiyonu diyelim :smiley: öyle orda da resim paylaşılabiliyor diye ordada ismimiz olsun dedim

2 Beğeni

he valla reshade hdr falan patron tavsiyesi olan ne mod mu resim mi ?

2 Beğeni

Abiler oyun içi kaliteli fotoğraflar çekebileceğimiz önerdiğiniz bir program var mı

2 Beğeni

Mod abi oyun içinden bi kare

3 Beğeni

abi reshade ve sweetfx bunlar oyun içinde renk düzenlemesi yapan bir yazılım

oyun daki renk kalitesini artırıyor…

mesala abi shopsuz oyun ıcınden dırek resım reshade ile aldıgım kalite…

ama reshade mp de sıkıntı çıkartıyor girişte onun için sweetfx i öneriyorum sorun sıkıntı hiç çıkarmaz

burada da sweetfx i anlatmıştım

eğer denemek isterseniz
https://sharemods.com/jft7l2hcfwdm/win_x64.rar.html şu linki indirin
kendi pc nizde C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Euro Truck Simulator 2\bin\win_x64 içindeki pluıngs klasoru harıc herseyı sılıp lınktekılerı ıcıne atıp oyuna gırın dırek başka bir şey yapmanıza gerek yok

4 Beğeni

Marsilya(FR) - Geneve(CH)
@Burak34

Desing By:Burak 34 ;)

6 Beğeni

Patron mp de çalışıyor mu sweetfx sıkıntı çıkarmaz değil mi?

4 Beğeni

Sweetfx ve reshade çalışıyor mp’de Fakat Reshade bazen tmp ye giriş yaparken hata verebilir, geçen haftaki konvoyda reshade kullanıyordum hiç sıkıntı çıkmadı. Ve şunu söylemek istiyorum, eğer sisteminiz güçlü değilse sweetfx kullanın, reshade nin biraz daha lite sürümü gibi yani, eğer PC’niz iyi ise o zaman reshade kullanın çünkü 10-15 fps düşürdüğü oluyor bazı yerlerde.

5 Beğeni

@SemtinAgbisi Emre abi nerelerdesin? Bir aya yakındır sesin soluğun çıkmıyor, konvoylarda bizi arkadan gelecek trollere karşı kimse korumuyor. :slight_smile: Hasta isen veya işin çıktıysa söyle, sana bir rapor yazalım :smile:

5 Beğeni

Sweetfx tek bir hata vermiyor verdigim dosyayi kullanirsaniz hic sorun cikarmaz ama reshade ayarlari kullanirsaniz bazen hata veriyor onun icin sfx iyidir

4 Beğeni

Grafik modu önermişsin başkan Next Gen olanı ama verdiğin linkte dosyaları bulamadım, şu an nereden indirebilirim ?

4 Beğeni

Komutanım o grafik modu ilk indirdiğin dosyanın içinden çıkan pdf dosyasının içinde yollar var ordan indiriyosun.

5 Beğeni

https://forum.scssoft.com/viewtopic.php?f=34&t=247693&sid=2d34c3eaf306fe25e60a3c7118d9d4b8

bu sayfadan ındırdıgın pdflerde lınkler

5 Beğeni

Polonya haritası hep şaşırtmıştır beni şiddetle tavsiye ediyorum abi nerden ne çıkacağı belli olmuyor ve gerçekten bilmediğiniz bir şehirde ülkede yolda sürdüğünüzü hissettiriyor.

Özet

5 Beğeni

pluıngs klasörü derken patron onu anlamadım

2 Beğeni

Enes usta, Trucksbook’u kurunca x64 dosyasına plugins diye dosya oluşuyor yani plugins dosyasının içinde trucksbook’un dosyası var, o yüzden patron o dosyayı silmeyin diyor.

2 Beğeni

@EnesDuvan müdürün dedigı sekilde :slight_smile:

3 Beğeni

Anladım fakat patronun dediğini yapınca olmadı sanırım :confused:

2 Beğeni

sanirim sürümden dolayı hata veriyor normal sp ye de girince direk oyundan atıyor başka bir mod bulsam iyi olucak :confused:

2 Beğeni