Bir Havacılık Web Sitesi

Herkese merhabalar.
Havacılık üzerine bir web sitesi kurulsa kullanır mısınız? Sadece havacılığın konuşulduğu, günlük paylaşım vb. olan bir siteden bahsediyorum.

2 Beğeni

Ben kullanırım. Bir sorum var. Havacılık derken Haber mi? yoksa Simülatörlerle ilgili Forum gibi birşey mi?

Hali hazırda tonla websitesi var. Rekabet yüksek olacaktır.

Haber vs. havacılık ile ilgili olan her şeyi kapsayacak bir platformdan bahsediyorum. Yani bir Forum üzerinden elbette soru sorulabilecek bir site olacaktır.

Havacılık üzerine çok fazla site yok. Olanlar ise tek bir konuda toplanıyor genelde.

Şu saatten sonra forum tutmaz :slight_smile: Blog yanında forum açmayın derim. Sadece blog olsun, genel olarak havacılığın tüm kolları olsun. Savunma sanayi dahil. Haberler yanında yabancı makalelerin çevirileri vs.

Simulasyonpark tarzı bir web site havacılık üzerine tutabilir. Fakat konu hakkında yanıt verebilecek ehil bireyler gerekecek bu platformda.

2 Beğeni

Ne bileyim şimdi. Forum olması daha keyifli bir ortam oluşturur. Ama sıkıntı o ortamda doğru düzgün kaç kişi aktişf olacak. Yani burdaki uçak konuları suskun. Orasıda böyle sessiz olursa hiç anlam olmaz.
Yoksa bicisim’in dediği gibi buardaki gibi bir ortam hiç fena olmaz bence.

Forum tarzinda olan yerler var yenisine ne gerek varki 3 4 kisi gelecek emege zamana yazik

Forum var turkiye de

http://www.sanalpilot.com/forum/forumdisplay.php?7-Tasar�m

Sanalda ucanlar varsa burayi da zaten biliyordur

Havacilik haberlerini de takip etmek istiyorsaniz buna bakabilirsiniz he ama bunlar yalanci yandasin teki kendimiz bile buraya haber yayinlattik parasina gore yon verirler :)) ama bir cok havacilik haberi var guncel olarak

2 Beğeni

Daha basit bir yol: Burdaki uçuş konularını canlandırmaya çalışabiliriz. Uzun zamandır boş boş duruyor bu konular.

1 Beğeni