Binaların 3D Olmaması

Oyunda bütün ayarlarım açık olmasına rağmen binalar iki boyutlu yükleniyor bildiğiniz bir çözümü var mı?

*24Mbs internete sahibim 16Mbs kullanan arkadaşımda bir sorun yok.
*Silip tekrar yüklemeyi önermeyin lütfen en son çare onu yapacağım.

1 Beğeni

Sırasıyla Options/General/Data/Bing data world graphics on ve photogrammetry on olacak sekilde ayarlamalısınız :+1: ama msfs bu bazen fiber net olmasına ragmen her scenery draw etmiyor

Ayarlar dediğiniz şekilde hocam zaten

1 Beğeni

cache sıfırlamayı dener misiniz peki aynı sekmeden bazen yada ucus yapagınız bolgeyi manuel cache yapabilirsiniz
bende 8gb gozukmekte

Deniyorum hocam

1 Beğeni

Sonuç aynı hocam

1 Beğeni

https://forums.flightsimulator.com/t/no-buildings-only-flat-satellite-imagery/303024/34
buraya gözatabilirsin sorunu cozudugunu soyleyen kısı C:\Users\YOURUSERNAME\AppData\Local\Packages\Microsoft.FlightSimulator_8wekyb3d8bbwe\LocalCache\Packages\Official\OneStore\bf-pgg
dosyayı sildigi ve yeniden baslattıgında cozdugunu soyluyor

1 Beğeni

Bende o konumda bir dosya yok boş klasör.

1 Beğeni

İngilizce olmayan karakterler içeren Windows kullanıcı adınız var mı xbox hesabınız

Kullanıcı adım burasıyla aynı zaten bu arada o konumda bf-pgg adında dosya yok

1 Beğeni

Yo anladım dogrudur bu baska bır hata olasılıgı idi
Sadece aklıma gelen son sey C:\Users\kullanıcı ismi\AppData\Roaming\Microsoft Flight Simulator\Packages\Community klasorunuzu bosaltın bu da cache etkileyecektir

Hocam uğraşlarınız için teşekkür ederim ben en iyi oyunu silip tekrar yükleyeyim çözülmüyor bir türlü .

1 Beğeni

Uzgunum moral olacaksa soyliyeyim ben ve bircok kisi 130 gb civari download ı bircok kez indirdi thank you asobo :pray:

Sağol hocam :heart:

1 Beğeni