Bilgisayar sistemi yardim konusu

Arkadaslar selam, benim sistemim GTA 4 kaldirirmi ?
Anakart: MSI H110M Pro VD
İşlemci: Intel Pentium G4400
RAM: Gskill DDR4 2133 MHz 4 GB
Harddisk: 250 GB Samsung sata
Optik sürücü: DVD/CD
Ekran kartı: Sapphire AMD R5 230 1 GB DX11 64 bit

@anon17028299 evet oyunu oynatir.

Hangi ayarlarda oynarim biliyormusun ?

yuksek ayarlarda oynayabilirsin.tabi bu standart cozunuruluklu bir monutorde.

Ekranim galiba 18.5 inc acer marka

1920*1080 cozunurlukte oynarsin. oyunun gereksinimleri cok fazla degil yani gunumuz oyunlarina gore ama okadarda eski bir oyun ki 10 sene oluyor heralde. Dusundumde yuksek degilde ultra ayarlarda bile oynayabilirsin muhtemelen.

Ets2yi hangi ayarlarda oynarim

dusuk ayarlarda oynarsin ve sehir icinde fps dususu yasarsin. bu oyunda herkesin basina gelen bir durum.

Eski sistemde
Asus p5kpl amse anakart
Ddr2 800 2 gb ram
Ayni hardisk
Ayni ekran ksrti
E5580 pentiun dual core yani baya eski islemci
Bununla en dusuk ayarlarda kasmadan oynuyodum sadece olcekleme 100 idi simdi tahminen hangi ayarlara cikar ki

sorun ekran kartinin ayni olmasi ile alakali. cok buyuk farklar yasamazsin.

islemci ve ram farki yaratmazmi acaba

yukleme ekranlarinin daha hizli gecmesini saglarlar. yaptigin degisim oyuna cokta etki saglamaz.

Haa gene iyi olur ama sonucta 10 senedir ayni pc kullamiyodum bi degisiklik iyi olur demi

bu oyunun optimizasyonu berbat gta 5 daha rahat bir oyun

Money yok okadar

Beyler islemci sogutucu alicamda dark frezer 90 imi aliiim yoksa aero color v2 yimi

mevcut durumdaki fanda bir sorun mu var ? neden degistirme geregi duyuyorsunuz ?

Cok ses yapiyor, Sen hangisini tavsiye edersin !

normal sartlarda sistemine standart fan yeterli, gurultulu calismasi temizlik zamaninin geldiginin habercisi olabilirmi ? sokup yikayip tekrar denesen ! birde fanlari baktigin yerin linkini eklermisin karsilastirma icin kolay olur.

islemciyi daha 3 gun oldu alali PC’yi hic calistirmadim ki sadece sogutucusunu degistirmek istiyorum