BEWARE - Horror Survival Driving "Arabayla Kaçış Oyunu"

Ondrej Svadlena tarafından 2 yıl önce bir video ile ortaya çıkan araba ile kaçış korku oyunu geçtiğimiz haftalarda BEWARE ismi ile tekrar gündeme geldi. Yepyeni oynanış videosu ile birlikte ücretsiz demosu yayınlandı.
Araç sürüşünden tutun da tepkilerine ve grafiklerine kadar çok iyi bir iş çıkarılmış. Unity ile geliştiriliyor.

İndirmek için BEWARE demo file - Indie DB

Patreon üzerinden destek olmak için

Ben de bir video çekmek istiyorum :smiley:

1 Beğeni

Güzele benziyor deniyeyim bi
Adamların kovalaması çok iyi yaa

Oyun hissiyatı çok güzel vermiş , arka plan müziğide gayet uyumlu fakat ya hikaye tarzında yada hedefelr doğrultusunda hedefleyebişleceğimiz bazı şeyler olmalı diye düşünüyorum.

2 Beğeni

o kadar yazı yazmış bari oyunun hikayesinden az biraz bilgi vereymiş yapımcı.

ben begendim izledigimde aklıma hemen sovyet rusyası ve kgb canlandı. :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

putinden kaçıyoruzdur belki de? :smiley:

putinden rus halkı kaçmaz severler onu.

berlin duvarı zamanı polonyalı insanların sınırı geçmeye calışması ve kacakcılık olayları gibi birşey olabilir. arabayı tam görsem geçtigi yıl üstünden ilerlemem kolay olur :face_with_monocle:

TRG_indieDB_jan16_ETRG_indieDB_jan16_DTRG_indieDB_jan16_C

araç bu

1 Beğeni

araclar =
bizim arac = skoda 105l
siyah arac lada/vaz 2104-2107 (deri ceket & dazlak kafa)
başka bir kovalamaca cıkan turuncu arac dacıa 1300 (12 toros bizde)
kırmızı turuncu otobüs ikarus 250

yıl =
dacia 1300 üretim tarihi = 1969 (romanya)
lada/vaz lada/vaz 2104-2107 üretim tarihi = 1970 (sovyet rusya)
ikarus 250 üretim tarihi =1968 (macaristan)

sonuç =

binalar yollar ve aracların durumundan oyun 70. yıllarda cek cumhuriyetinde geçtigidir.

1 Beğeni

indiedb sayfasında 70ler tarzında olduğu belirtiliyor ama bu bilgiler yok
videoda işime yarayacak :smiley:

Beam.ng’nin Nvedia desteklemeyip bunun desteklemesine şaşırdım. :smiley:

Bugün tekrar girdim… hissiyat,sürüş,dinamikler cidden güzel…
Yolda bir teyze/amca (tmm varlık diyelim şuna ) ile karşılaştım bir işe yarammıyormuş sanırım adamlar yine yakaladı beni :smiley:
Kaçabilmek hedefler olsa güzel olur.

1 Beğeni

tünel yapmış

0.0.3 sürümünü yayınladı.
İndirmek için

https://wetransfer.com/downloads/89c2eb9cf756689df55bd5063e83cbf320180902043840/131d5d

Oyunun graffikleri cok iyi ets 2 de böyle hava olsa varya ışık yansıma öf diyorum :smiley:

Merhaba,link silinmiş internette ise sadece 0.0 sürümü mevcut eğer mumkünse 0.0.3 sürümünü paylasirmisiniz.Teşekkürler.

https://www.patreon.com/ondrejsvadlena/posts
5 dolar üzeri bağış yapanlara yeni sürümü veriyor

yeni sürüm eklendi

indirebilirsiniz

1 Beğeni

Ondrej Svadlena tarafından geliştirilen BEWARE isimli oyunun demosunu test ediyoruz. Açık dünya sürüş simülasyonu diyoruz ancak burada korkutucu bir atmosferde peşimizdeki adamlardan(arabalı) kaçmaya çalışıyoruz. Henüz ilk bölüm bile bitmiş değil.

2 Beğeni

bu oyunun tam sürümünün ne zaman çıkacağı belli mi ? birde bir kaç gün evvel 0.0.3 sürümü varken şimdi 0.0.1 yayınlanmış nasıl iş anlamadım.

2 ocakta eklenen v0.0.1 - tam sürüm belli değil videoda söylediğim gibi daha ilk bölüm bile bitmiş değil betası bile yok sadece geliştiriliyor

1 Beğeni