Bertan06 | 3D Modelleme Çalışmaları

512 diffuse 256 dropshadow yıkılmadım ayaktayım dozeri

17 Beğeni

Bende photoshopun 3d photo özelliği ile saniyesinde bmc tir yapmiştim.Bu sistemde ona benziyor gibi

1 Beğeni

Hani o saçlarına taç yaptığın çiçekler :smoking:

21 Beğeni

Hani o güzel gözlü ceylanların pınarı :smoking:

19 Beğeni

Bir süre baktıktan sonra gelen karpuz tokatlama isteği :confused:

23 Beğeni

Youtube’daki bir traktör videosunu 3 boyutlu modele çevirmek ehe

26 Beğeni

Videodan tarama taramadan low poly olduğu kadar artık

18 Beğeni

Tam Train Simulator prop’u olmuş bunlar. :smiley:

5 Beğeni

Vıyy

23 Beğeni

image

22 Beğeni

kandırıldık.

9 Beğeni

El ele tutuşup üç kere bulldozer bulldozer bulldozer diyoruz ve bu çıkıyor asczxcvsd

18 Beğeni

Şunun low polysi

14 Beğeni

Aşkım tırnakların çok güzelmiş

16 Beğeni

Teaser :yum:

24 Beğeni

Kaplıkaya daki mesire alanı gibi olmuş (benziyor) bir tek şömineler vs. eksik :rofl:

2 Beğeni

Urban Park

Diffuse + AO flat görüntü

PBR ve gece aydınlatması

Aydınlatmadan lightmap alınıp ikinci UV olarak Unity shaderda uygulanmış hali (sonuç tam istediğim gibi olmasa da idare eder)

Diffuse terrain için 1024x1024, diğerleri 512x512. Ayrıca lightmapler Unity’de 512x512 compress edilmiştir.

Bonus:

20 Beğeni

@bertan06 Mangalı hazırlayalım mı hocam ? :rofl:

1 Beğeni

hayır oyunda kamyondan inip dolaşıcaz mı? :smiley: :eyes: başka bir şey için mi bunlar?

8 Beğeni

Yani yürüme olayı olacak ama nedir ne değildir nasıl olur kararlaştırmadık. Çevreyle de etkileşim olur belki kim bilir? :slight_smile: Açıkçası bu park modeli göstermelik hem denemek istediğim hem de yapılması gereken bir shader olayıydı modelden çok mevzu shader aslında. Dinamik ışıklandırma yapıp fpsyi çöp edemem gönlüm el vermez dedim ve olaylar öyle gelişti :smiley: Sonuç olarak fps etkilenmesin diye yapılmış bir mewzu şimdilik.

16 Beğeni