BeamNG.drive [Ana Konu]

Klavye için direksiyon hassasiyet ayarı nasıl yapılıyor? Çoğu kişi klavye ile oynuyordur. Düzgün bir bilgilendirme yapılırsa herkes için çok faydalı olur.
@HasanOfke

@ugurekc hiç ayar yapmadan düz oynuyorum maalesef :smiley: çok kötü oluyor keşke yapsam. direksiyona üşendiğim için klavye en kolayı.

2 Beğeni

NFS Most Wanted 2012’nin haritası Fairhaven beamng’ye aktarıldı, aşırı optimize edilmiş, gecesi ve gündüzüyle harika görünen kocaman bir harita. Umarım sürücünüzde 3.5gb yer vardır :smiley:

10 Beğeni

Dünyanın en küçük arabası olarak bilinen peel p50’nin benzeri, beamng’de mod olarak yayınlandı.

5 Beğeni

Bunu BeamNG kendisi mi yapmış yoksa başka bağımsız bir kişi mi mod olarak yapmış?

Belirtmeyi unutmuşum, nekkit adlı kullanıcı tarafından yapıldı, ancak “mod olarak yayınlandı” kısmı bu modun resmi içerik olmadığını belirtiyor.

1 Beğeni

Top Gear isimli programdaki küçük araba bu ve üstü açık versiyonu güzel olmuş

Eskileri güncellerken araya bir araç daha koymuşlar, şimdiden merak uyandırıyor.

3 Beğeni

Önü neden bilmiyorum fakat eski Skyline’leri anımsatıyor. R32 gibi umarım yanlış hatırlamıyorumdur. Galiba japon bir araç geliyor :smiley: hep eski araçlar nereye kadar, biraz yeni araçlar da gelmeli. Son zamanlarda çok taktılar eski araçlara.

Bir süredir üstünde uğraştığım driv3r haritalarını beta olarak beamng forum’da yayınladım. Miami, Nice ve İstanbul haritalarını beamng ortamında ve fiziğiyle deneyimleyebileceksiniz.

Haritaların başlıca özellikleri:
Yapay zeka ve trafik desteği
Gece desteği - Çalışan sokak lambaları
Beamng ve orjinal oyundan görevler
Gezilebilecek toplamda 300+km yol içeriyor.

düşük veya orta ayarda 1080p’de oynamak için minimum 6gb vram ve 12-16gb ram tavsiye edilir. Eğer sisteminiz destekliyorsa daha iyi performans için oyunu vulkan modunda çalıştırabilirsiniz.

12 Beğeni

Alnı öpülesi mod :blush:

Sayende BeamNG.drive’ı satın alacağım :grin:

1 Beğeni

Eline sağlık

İstanbul haritasına oyunun otobüs sistemi eklense süper olur küçükken iett otobüsünü çalar otobüsçülük yapardım.

görevler var galiba insin bakayım.

2 Beğeni

dün öğlen oynadığımda twitter’da paylaşmıştım şimdi site için yazısını hazırlıyorum. muhteşem bir çalışma ellerine sağlık.

https://twitter.com/simulasyonturk/status/1763545864503505025

8 Beğeni

Şu anda otobüs sistemi için bir çalışma yok, diğer orijinal haritalardan inceleyip ileride eklenebilir.

1 Beğeni

bugün formula1 var ama pazar akşamı canlı yayında oynayabiliriz. :smiley:

7 Beğeni
11 Beğeni

8 Beğeni

Haritada TOGG sürmek isteyenlere modlar var. Fakat pek iyi değiller. Biri güzelini yapsa da sürsek.

:sunglasses:

1 Beğeni