Battlefield 5 Açık Beta 6 Eylül'de

Merhabalar bazılarınız biliyor bazılarınız bilmiyor ama Battlefield 5 Yakın zamanda cıkıyor ve açık betası 6 eylülde bizlerle. Acık betayı herkes oynayabilecek ama oyunu satın alanlar veya ea changers sayesinde kod kazananlar oyunu bu tarihler arasında

AÇIK BETA ÖN YÜKLEMESİ
3 Eylül, 01.00 PT (10.00 CET)

AÇIK BETA ERKEN ERİŞİM BAŞLANGICI
4 Eylül, 01.00 PT (10.00 CET)

AÇIK BETA’NIN HERKESE AÇILMASI
6 Eylül, 01.00 PT (10.00 CET)

AÇIK BETA’NIN SONU
11 Eylül, 07.00 PT (16.00 CET)

indirip erişim sağlayabilecekler peki açık betada hangi modlar olacak ve nerden indirilecek

Öncelikle oyunu indirebilmeniz için origin hesabınızın olması yeterli hesabı açıp origine giriş yaptığınız zaman battlefield 5 open beta dosyalarını indirebilirsiniz ve oyun içi modlarıda şöyle olacak kapalı alpha da olduğu gibi Grand Operation Fall of Norway “günlerinde“ oynayabileceksiniz ve diğer bir harita ise Rotterdam biliyorsunuz bu harita gamescome da oynanılan map bu haritayı hep beraber keşfetdeceğiz.

Ve oyunun sistem gereksinimleri ;

Açık Betada Hangi Ekipmanlarla Oynıyacağız Peki Derseniz ;

Battlefield V Açık Beta’da 2. Dünya Savaşı’nın sembolü haline gelmiş beş tank ve yedi uçak emrinizde olacak. Tankçı olarak konuşlanın ve savaşa Valentine Mk VIII, Churchill Mk VII, Churchill Silah Taşıyıcısı, Panzer IV ve Tiger I gibi büyük toplarla girin. Göklere yükselmeyi tercih ediyorsanız, takımınıza Spitfire Mk VA, Spitfire Mk VB, Blenheim Mk IF, Bf 109 G-2, Ju 87 Stuka B-2, Ju 87 Stuka B-1 ve C47’den destek verin.

Buna ek olarak, sabit ve taşınabilir uçaksavarlarla havadaki düşmanları savuşturabilirsiniz. Tanklar canınızı mı sıkıyor? Sabit ve taşınabilir tanksavalar da emrinizde.

Yeterli Manga Puanı toplayan Manga Liderleri, güçlü Destek Birimlerine kavuşarak heyecan verici bir avantaj elde edecek. Kapalı Alfalardan herhangi birinde oynadıysanız, ürkütücü görüntüleriyle İngiliz Churchill Crocodile ve Alman Sturmtiger ağır tanklarını hemen hatırlayacaksınız.

Yine Alfalardaki JB-2 ve V-1 Rocket Strike’lar da düşmanları darmadağın etmek için emirlerinizi bekleyecek. Bu sürümdeki yeniliklerden biri İkmal Paketleri olacak. Bu sağlık ve cephane kaynakları, 7.500 istek puanı karşılığında savaş alanına paraşütle indirilebilecek.

Sınıflar Savaş Rolleri Ve Silahlar ;

Sınıflar ve Savaş Rolleri
Battlefield V Açık Beta’da dört ana sınıf bulunuyor: Assault (Taarruz), Recon (Keşif), Medic (Sıhhiyeci) ve Support (Takviye). Battlefield V ’te her sınıfın bir dizi Savaş Rolü bulunacak ve siz de her Sınıf için bunlardan birini deneyeceksiniz.

Her Savaş Rolü kendine has özelliklerle geliyor. Örneğin Recon olarak oynarsanız, üstleneceğiniz Keskin Nişancı rolü size Taktiksel Geri Çekilme özelliği verir; böylece kritik sağlık durumlarında daha hızlı koşabilirsiniz. Field Medic Savaş Rolü ise Şırınganızı kullanarak tüm takım arkadaşlarınızı diriltmenize olanak tanıyan Şırıngayla Diriltme özelliğini kazandırır.

Silahlar
Açık Beta’da Sınıf seçmek, bir ölçüde bir silah türü seçmek anlamına da gelir. Support Sınıfında, KE7, Bren Gun ve FG-42 gibi hafif makineli tüfeklerin yanı sıra M30 Drilling pompalı tüfek de emrinizdedir. Medic oyuncuları ise hedefe ulaşmak için STEN, Suomi KP/31, MP40 ve EMP gibi makineli silahlarla oynayabilir.

Savaşın tam kalbinde yer alan Assault Sınıfında iseniz, Turner SMLE, M1A1 Carbine ve Gewehr 43 gibi yarı otomatik silahları ya da StG 44 Taarruz Tüfeğini kullanın. Recon Sınıfı ile cepheden uzakta görev yapıyorsanız Mekanizmalı Tüfeklerle düşmanları kafadan vurabilirsiniz. Seçenekleriniz: Lee-Enfield No. 4 Mk I, ZH-29 ve Kar98k.

Buna bel silahları, yakın muharebe silahları, bombalar ve cihazlar da eklenince, Açık Beta savaşlarınızda denemek için güçlü ve çok yönlü bir cephaneliğe sahip olacağınızdan emin olabilirsiniz.

Bir Parça Tides of War
Tides of War ile Battlefield V Bölüğünüzdeki diğer askerlerle birlikte 2. Dünya Savaşı’nın farklı bölüm ve temalarından ilham alan, olaylarla dolu bir maceraya adım atacaksınız. Tides of War’ın her bölümünde oyuncular bir yandan yepyeni oyun oynama şekillerini denerken diğer yandan da Battlefield V ‘in en yeni ve en ilginç temalı özel öğelerini kazanma fırsatı bulacak. Açık Beta ile Tides of War’ın farklı bölümlerinin nasıl çalışacağını ilk deneyimleyenlerden biri siz olacaksınız.

Açık Beta’da Hücum Kıtaları Bölüm Etkinliği’ne katılıp (9 Eylül’den önce olmak şartıyla) verilen görevleri tamamlayarak benzersiz Tides of War Beta Künyesini kazanabilirsiniz. Oyunu almaya karar verirseniz, Battlefield V ‘te bu künye sizin olacak. Hücum Kıtaları Bölüm Etkinliği’nin yayınlanacak olan oyunda olmayacağına ve sadece Beta’da olduğuna dikkatinizi çekeriz.

Hücum Kıtaları Bölüm Etkinliği’nin, Tides of War’un yalnızca küçük bir kısmı olduğunu, çıkacak oyunda daha birçok içeriğin sizi beklediğini unutmayın.

Oyunun Fiyatı İse ;

Deluxe Sürüm

bf5

Standart Sürüm

bf5

Origin Access Premier üyeleri, EA’in en yeni PC oyunlarına herkesten önce başlıyor. Deneme yok, ara verme yok; üye olduğunuz sürece bu oyunlar tamamen sizin. Ayrıca, 100’ün üzerinde diğer oyundan oluşan PC koleksiyonumuzdan ve Origin alışverişlerinizde %10 indirimden faydalanabilirsiniz. Hepsi aylık 14.99 € veya yıllık 99,99 € karşılığında sizin.

1 Beğeni

Bizimkilerle girip deneyeceğiz bakalım, battle royal tarzı oyunu öldürmez umarım.

Kaynak eklemene gerek yok.

1 Beğeni

Battle Royal de çağ açmışlar sanki

O fiyat ne yav öğrenci adamız hevesimizi kursağımızda bırakacaklar

1 Beğeni

O yüzden betada oynayabildiğin kadar oyna :smiley:

2 Beğeni

üzgünüm ama gerçekler

Geleceğimiz bumu yani asgari ücretin yarısına gidip 1 oyun mu alabileceğiz

malesef kardeşim yeni ekran kartlarından da geri kalacağız yeni tanıtılan rtx ekran kartı 1000 dolar = 6500 tl üzücü durum

6500 tl olsa gider alırım 10000 tl den şatışta türkiyede

adam 1 maaşa alırken biz yıllarca bekleriz

Betaya girdim bugün atmosfer güzel…
Bazıları oyunun işlemci kullanımı ve sıcaklığından yakınıyor ; benim öyle bir problemim olmadı, 65-70 derecede sıkıntısız oynayabildim .
Oyna girerken cok bekliyoruz can sıkıcı bir durum :smiley:

1 Beğeni

battlefield 1942 den beri oynuyorum herzaman güzel atmosferi var ha işlemci kullanımı mevzusuna gelirsek olsun okadar oyun açık betada belki düzeltirler :smiley: