Autobahn Police Simulator 2 "Otoban Polisi Simülatörü" - Ana Konu

Alman oyun stüdyosu Z-Software’ın Autobahn Police Simulator 2’si 7 Aralık günü çıkış yapacak. Bu konuyu otoban polis simülatörüne ayırıyoruz.

Steam

Haberlerimiz

Birkaç güne videolarına başlıyoruz. :slight_smile:

Cephe mi ? :open_mouth:

Geçen aklıma geldi aslında " Suçla mücadele " kategorisi içerisinde kaçmalı kovalamacali polisli simülasyonlar ele alinabilir.

Autobahn Police Simulator 2 on Steam 87.50 TL Vay anam vay

FPS akıyor… :smiley: diyecem ama değil gene rezalet bir optimizasyon ve kontroller var.

feci fps düşüyor takılıyor tam olarak rezalet güzel de olmuş ama hep aynı sıkıntılar :smiley: bide bunu şimdi güle oynaya video çektirecekler ahahahah komediye dönüştü oyun sektörü :rofl::rofl::rofl::rofl:

Sesler sıkıntılı, grafikler sıkıntılı, takılmalar çok fazla, kontroller çok kötü, oyun durmuyor vs. v.
483770_20171207122446_1483770_20171207123224_1483770_20171207122415_1

Düşük FPS’ten gözlerim yoruldu oynayamıyorum :smiley: video 5 ay gelmez beyler ahahahah doğruya doğru neyse o :smiley:

1 Beğeni

ahahahaha fotoğraflara bak güzel oyun sanacak millet değil abi değil değil değil :smiley: ahahahaha

Oyunda çok güzel özellikler var. Ama rezalet optimizasyon ve kontroller sonucu oynanamıyor. Hep yarım bırakmışlar ne bulduysa eklemişler seslendirmeler ve diyaloglar özel olarak yapıldı ama ne önemi var?
Herkes oyun yapıyor herkes emek harcıyor özellikle bunların oyunlarında aynı şeyler tekrar etmesi anlamsız.
Oynamak istiyorum oynayamıyorum. Atmosfer güzel olmuş hissediyorsunuz sürekli telsizde konuşmalar var.
Yani kısacası yine bir facia…

Bu oyundan da ümit kesildi adam akıllı simulasyonlarçımıyor artık )=

Almanlar Simülasyon oyunu yapmasın abi… Deniyorlar deniyorlar olmuyor… Baba çok kurcalamayın işte yapamıyorsunuz… Çöp oğlu çöp bütün yaptıkları oyunlar… Siz gidin AUDİ yapın BMW, Mercedes falan yapın abi siz oyun sektöründe de olmayıverin yani !!

1 Beğeni

Oyunun buradaki konusu “Cephe” zaten @HasanOfke oyunu oynamak için bir savaş veriyorsun demek ki konsepti bu :smiley:

1 Beğeni

Bende niye cephe de açılmış dedim ya bundan mis :joy:

1 Beğeni

Autobahn Police Simulator 2’nin Çıkışı ve İlk İzlenimlerimiz!

Acaba değişecek mi ? :thinking:

semih nerde? :grinning:

polizay :rofl:

Alman yayıncılarla anlaşma var diye sürekli yağlanıyor. Fotoğraflar özel basın kutuları vs. :smiley: Hayır iyi oyun olur herkes oynayabilir anlarım yap reklamı bas gazı ama herkes tepkili olumsuz incelemeler tavan yapmış millet bakmıyor bile sen kimi etkileyeceğini sanıyorsun?
Yapımcısı geliştiricisi neyse yayıncısı da o…

Oynanılamayacak derece bir oyun yapabilmek bu devirde başarıdır. :slight_smile:
Fikirler özellikler güzel oluyor ama gerisi berbat…
Girmeye korkuyorum gözlerim başım ağrıyacak diye :smiley:

Aynısını SCS yapsa ana avrat söveriz diğerleri de öyle… ama biz ETS2ye şöyle şöyle derken herkes oynayabiliyor görebiliyor erişebiliyor diye söylüyoruz. Fernbus’ta övgüler diziyoruz ama şu şu var böyle sorunlar var herkes oynayamıyor ama özellikler güzel diyoruz.
Kimse kimseyi kandıramaz komik oluyor sadece :smiley:

Senelerdir söylerim Almanların fikirlerinin güzel ama optimizasyon olarak hiçbir zaman bir adım öteye gidemeyeceğini tabiki de Almanlara şişirticekler başka ne olucak ki oyun bağırıyor zaten ben kötüyüm diye Alma aldırma bu kadar basit ve 87 küsür TL’de Türkiye’de kimse vermez vermemeli zaten

Dün gelen güncelleme kısmen verimli olmuş ama söylediklerimiz hala geçerli biraz oynanılabilir yapılmış. FPS yüksek ama her zaman değil düşüyor vs. ve fare imleci ile kamera kontrolü karışıyor.
Özellikleri merak ediyorum gerçekte olduğu gibi olaylarda kaza raporu resmi çizme var.
Bakalım oynayabilecek miyiz?

10 dakikadır oyundayım otoban takılıyor düşük fps vs. sorunlarla oynayamıyorum gözlerim ağrıyor sağlığımla alakalı :smiley: çıkıyorum