ATS - Wyoming Sefer Etkinliği #CruisingWyoming - WoTR

Ben DLC’yi almadığım için etkinliğe katılamamıştım verilecek ödüllerden bunu beğenmiştim ilerde fiyat düşünce alayım diyordum 5 TL falandı o zamanlar keşke alsaydım :smiley:

kardeş iyi oldu hatırlattığın satam da indirimde güzel oyun alam

Etkinlik ne zaman bitiyor belli mi ?

7 Kasım’da bitiyor.

Bu çoh önemli haberi paylaşmak istedim :rofl: Etkinlik uzatıldı, 7 Aralık son.

1 Beğeni

7 aralıktan sonrada zaten yılbaşı etkinliği başlar ve kapanış.:smiley:1.43 seneye kaldı demekle aynı şey oldu sanırım.

@Ahmet_can_Emekli Etkinliğin uzaması güncellemeyi etkilemez bence. 1.43 için geç değil, bu hafta çıkar kokusu ortaya :smiley:

Bu da bittiğine göre sırada yılbaşı etkinliği…

Bir fasıl kapanırken diğeri kapıyı çalmak üzere. Başka bir heyecan verici etkinliğin başlangıcından çok uzak olmamakla birlikte, bu yıl ETS2 oyuncuları için bir sürpriz daha hazırlamayı umuyoruz, bu yüzden blogumuzu ve sosyal medyamızı (Twitter, Instagram, Facebook). Ayrıca, gelecek içerik ve planlanan projelerle ilgili bazı haberlerin yanı sıra, büyük olasılıkla çok sayıda harika çekilişe ev sahipliği yapacağımız yıllık ve özel canlı akışımızla Twitch ve Youtube’da canlı yayına geçeceğiz. Bununla ilgili daha fazla ayrıntıyı ortaya çıkardığımızda haberdar olmak için bizi takip edin!

4 Beğeni