ATS Uyarı Vermeden Kapanıyor

Oyun açılıyor profili seçtikten sonra yükleme ekranına gelince uyarı vermeden kapanıyor.Sürücülerim güncel , oyun dosyalarını doğruladım , belgelerdeki klasörü sildim.

1 Beğeni

Attıktan sonra Belgeler/American Truck Simulator/game.log.txt dosyasında aşağıdan yukarı doğru kaydırarak satırları inceleyin. Özellikle <ERROR> ile başlayan satırlarda bir ipucu olabilir.

2 Beğeni

Yeni bir profil açıp denermisin veya temiz farklı bir profilde.

1 Beğeni

Denemiştim.İşe yaramadı.

1 Beğeni

Kullanıyorsan eğer modlardan kaynaklı bir problem olabilir. Tamamen modsuz şekilde aç. Oyunu Dx9 da açıyorsan 11 de açmayı dene veya tam tersini yap. Böyle çeşitli yöntemler deneyip sorunu bulmak gerek. Tüm bunlar dışında sorun devam ediyorsa yukarıda denilen log dosyasının detaylı incelenmesi gerek, sistemsel bir sorun da olabilir.

Oyunu silip yükledim ama hala aynı.
Log kayıtlarında da dikkatimi çeken şunlar var:
Function not implemented!!!
[dxgi] present failed (0x887a0001)
[dxgi] present failed (0x887a0001)
[unit] File ‘<…/…/def.scs | >/def/world/traffic_lane.sii’:
[unit] The unit ‘traffic_lane.road.freeway’ of type ‘traffic_lane_data’ has dangling pointer (to ‘traffic_rule.s_truck_d_l’) in the attribute named ‘traffic_rules’.
[unit] File ‘<…/…/def.scs | >/def/world/traffic_lane.sii’:
[unit] The pointer to ‘traffic_rule.s_truck_d_l’ looks like dangling pointer.
load_filtered_unit_array() - Failed to load units from file (/def/world/traffic_lane.sii)
management\core_asset_catalog.cpp(1245): ?load_road_data@core_asset_catalog_u@prism@@AEAAXXZ: Data error.
Trafik yoğunluk modu kullanıyordum galiba onunla alakalı deneyince sonucu söylerim