ATS - New Mexico DLC'sini satın alacak mısınız? [Anket]

Yakında çıkacak olan American Truck Simulator’ın New Mexico eyaletini satın alma üzerine bir anket yapıyoruz.

• Evet çıkış haftasında
  • Hayır
  • İndirim zamanında

0 oylayanlar

Ankete arkadaşlarınızı da davet etmeyi ihmal etmeyin. Anket paket çıkış yapana kadar güncel kalacaktır.

Oyumu kullandım fakat birazda fiyata bağlı :grin:

Direk çıktığı gibi alıp fransa gibi hiç gezmeden bırakacağım :smiley:

1 Beğeni

Yazık değil mi? :joy:

Dursun lazım olur kafasındayım zaten konvoylarda filan geçiyoruz ama şuan bile hala fransada bir çok şehir keşfedili değil :smiley:

1 Beğeni

Sharemods sağolsun yolumuzu buldurur inşallah :smile:

Scs Software’in çıkaracağı herşeye yeminliyim açıkçası alma konusunda çünkü alternatif olarak rakibi yok bu da herşeyi satın almam konusunda beni yeminli yapıyor

1 Beğeni

Tabiki almayacağım. Çünkü ATS yok :stuck_out_tongue:

oyun olsa indirimdeyken alırım

ATS yi az oynasamda DLC yi alirim

Açıkçası ATS çıktığı ilk gün aldım ama sonradan bütün hevesim kaçtı, açıkçası bundan sonra ATS’ye bi yatırım yapacağımı düşünmüyorum.

ATS’ye map konusunda çok hevesliyim ancak tırlar sıkıyor yav.

(Türklerin büyük bi bölümünü temsil ettim)

1 Beğeni

Merak ettim, bunun nedeni klasik model avrupa tırlarını kullandıktan sonra uzun burunlu amerikan modellerine geçmekten dolayı mı yoksa çok az sayıda çeşit olmasından dolayı mı ?

Tek kelime ile “lisans” :grin:

dlc ile oyunuda alıcagım . sadece atmosferi felan görmek için.

Hem New Mexico hem de İtalya için para biriktirmeye başladım. Başka birşeyler almamak için zor tutuyorum kendimi :smiley:

Son biletler :grin:

Anında cıkar cıkmaz alcagım

SCS’nin çıkaracağı herşeyi alacağıma dair yeminliyim tabiki de şaşmaz sınırsız kaynağı mevcut bende

Onu bırak PUBG? :smiley: