ATS - Kenworth T680 2022 (ana konu)

Fena birşey oldu bu :wink:

5 Beğeni

niye hem kamera hem de normal ayna var anlamadım.

2 Beğeni

Tırı sipariş verenlere özel mi çıkardılar acaba… Güncelleme yapmama rağmen benim galeri de gözükmüyor :smiley:

1 Beğeni

DLC’yi kütüphaneye eklemeniz lazım yoksa indirmez.

3 Beğeni

Daha önce var mıydı böyle bir şey? GPS ekranında yeşil ile gösterdiğim yön, kırmızı ile gösterdiğim hedefe kalan zamanı gösteriyor.

8 Beğeni

işte olacak bi 5 sene daha beklersek tam işlevsel multimedia

6 Beğeni

Tırın kadranında trip ekranı varmı?

1 Beğeni

kadranın en alt kısmında. güç bela görünüyor. @ugurekc’nin fotoğrafında 26 olarak yazıyor mesela. sağ alt tarafta.

1 Beğeni

Oyunda direksiyonu aşağı indirirseniz daha rahat görürsünüz.

1 Beğeni

benim dediğim örn 26 milde gidilen süre tüketilen yakıt ortalama hız vb onlar gercektekindedemi yok

1.300 mil yol yaptım araç gayet güzel. Fotoğraflardan bakınca Peterbilt daha hoşuma gidiyordu ama oyunda 3 boyutlu görünce baya hoşuma gitti. Gece sürüşlerinde kameralı aynalar iyi oluyor daha aydınlık gösterdiği için. Heralde yasalar gereği normal ayna olmak zorunda olduğu için küçük aynalara sahip araç. Yıllar öncede avrupa araçlarında körüklü tamponlar farklı ön farlar zorunluydu. Biri aynam çalışmıyordu kaza yaptım derse dava açıp kazanır orda, bazı yerlerde etiketlerde yazar neyin ne işe yaradığı sanki ilk insana anlatır gibi. Zamanında biri aynada uzakta gördüğü için kaza yaptıysa artık orda objeler göründüğünden daha yakındadır diye yazmak zorunda kalınmış.

araçtan bağımsız bir bug, kabin aksesuar dlcsinde kareli battaniye görüntüsü bej ve yıldızlıda değişmiyor

çıkan her araç hemen hemen iyi çıkıyor, ama içerdeki krom çerçeveli göstergeler arabanın havasını bozmuş.

Motor freni kolunun ses efekti yok bilginize @SiSL bey

1 Beğeni

arkadaşlar yeni kenworth t680 araç sinyal ışığını kabin içine alıyor bu normal birşeymi sizdede oluyormu aynı hata freightliner da var
@SiSL

2 Beğeni

Uyarı ışıkları bile içeri yansıyor. W900de de var bu sorun. Hem Kenworth T680 hem de Kenworth W900 de uyarı ışığı tepe reflektörünün iç tarafına da yansıyor. @SiSL

3 Beğeni

gerçekten araçlar güzel ama böyle hatalar can sıkıcı

freightliner bu sorun uzun zamandır var @ugurekc @SiSL

2 Beğeni

Araç oyuna gelene kadar binkez elden geçiyor ama hala böyle küçük hatalar nası oluyor aklım almıyor :smiley:

3 Beğeni

Yeni kasa MAN’da da dorse uyarı ışığı kokpite giriyor.

3 Beğeni

Bunu şimdi denedim baya kötü duruyor @ugurekc düzeltceklerinide sanmıyorum Freightliner da kaç yıldır var bu hata :upside_down_face: