ATS - Idaho Sefer Etkinliği #CruisingIdaho - WoTR

1 Beğeni

Bereketli etkinlikti vesselam. Kişisel ödülünü 17₺ topluluk ödülünü 2.30₺‘ye sattım.

Gelecek DLC’lerde böyle şeyler olur umarım zira sayısını unuttuğum bir sürü gelecek eyalet var. Son eyalet’e kadar oyunun maliyeti 400₺ bulacak herhalde bunu sürekli cebimizden karşılayamayız. :grinning:

2 Beğeni

Alaska ve Hawaii de gelirse 44 eyalet kaldı. :smiley:

10/11’de kaldı saçma bir şekilde :frowning: 4 defa daha 100 mil üzeri yük taşıdım ama olmuyor. Her şehire 1 defa yük mu götürmek lazım ki?

her şehire gitmen lazım

1 Beğeni

Ben her şehre gitmeme rağmen 9/11 kalmıştı bitirmek için zabaha gadar uğraştım :grinning:

Sanırım yükte hasar olmaması gerekiyor başta çabuk bitireyim diye langır lungur gittiğim için hasarlar aldım 100 mil üzeri de olsa saymadı dikkatli sürünce 1 şehirde 2 yük alsam bile saydı.

2 Beğeni

Teşekkürler arkadaşlar, çözdüm. Her şehre yük tasimam gerekiyormus.

Arkadaslarkolay gelsin ben etkinligi yapmama ragmen 10nda kaldi her sehire teslimati tamamladim fakat bir turlu 11 olmuyor çözümünu bilen varmi hersey icin tesekkurler

@turkoglu_7681 Idaho’da 11 şehir var, etkinlikte 11 şehre teslimat istiyor. İllaki atladığın bir yer vardır, WOT’ta Log Book alanından tekrar tekrar kontrol et. Şartları sağladığından emin ol.

Hepsini yaptim goturmedigin yuk kalmadi sana zahmet eger verirsen tabi sendeki yatigin islerin kopyasini bana atarmisin bende eksik olan nedir tamamlayalim

Benim götürdüğüm yuklerin hepsi en az 10 saatlik idahodan new mexico utah arizona california bu eyaletlerden yuk tasidim 10 oldu idahonun icindende yuk goturdum kac sefer hala 11 olmadi

@turkoglu_7681 11 işte tamamlamıştım, buyur bunlarda teslimatlar.

Eyvallah reis bastacisin Allah Razi Olsun Allah Sana Sikinti Vermesin isini kolaylastirsin

Eyvallah simdi anladim hepsini idahonun icinden yapicaz Allah Var Etsin seni cok cok sagol

Etkinlik 24 ağustosa kadar uzatıldı.
https://www.instagram.com/p/CD9d7KfD2Q9/?igshid=1a5qlniglkfjf

Herhalde satışlar iyi ki böyle yapıyorlar. Ben de sırf etkinlikteki eşyaları satınca ucuza geliyor diye aldım, yoksa ilk aylarda almayı düşünmüyordum. Ben aldığımda topluluk hedefi tamamlanmıştı. (31 Temmuz) Paket (Pacific Northwest) alarak DLC’yi 20,30 TL’ye edindim ki zaten pakette almadığım sadece Idaho kalmıştı, eşya gelirlerini düşünce DLC 8,93 TL’ye gelmiş oldu.

1 Beğeni