ATS - Idaho Sefer Etkinliği #CruisingIdaho - WoTR

SCS Software, American Truck Simulator’ın Idaho DLC çıkışı ile birlikte World of Trucks üzerinden yeni bir online etkinlik başlatıyor. #CruisingIdaho https://www.simulasyonturk.com/american-truck-simulator-icin-idaho-sefer-etkinligi-basliyor/

7 Beğeni

Sadece ATS’yi satın alanlar için olmalı. Çünkü ben sadece ETS2’yi satın almıştım Steam’den.

Zaten ATS ve Idaho DLC’sini alanlar için bu etkinlik.

SCS, etkinlik var ayağına yeni çıkan DLC’leri satmak için güzel taktik bulmuş. :smiley:

4 Beğeni

Katılıyorum. Bana kalırsa SCS belki aynı şeyi Iberia DLC’si için de yapar.

#CruisingIdaho etkinliği başladı. https://www.simulasyonturk.com/american-truck-simulator-icin-idaho-sefer-etkinligi-basliyor/

1 Beğeni

Burda hangi dorseleri kullanacağız kişisel mi?

Biri kişisel dorse olma üzere 4 teslimat yaptım hiçbiri sayılmadı. Belli bir yük mü var anladım biri aydınlatabilir mi?

harici sözleşme veya yük piyasasından yapmanız yeterli. Tek dikkat etmeniz gereken kural 100 milden kısa olmamalı. Bir de Idahı eyaletinin içinde olmalı şehirler

Ekran Alıntısı

bende hiçbir türlü daha saymadı ne yapacağım beyler

yaptığın işlerden etkinlik konusunu anlamadığın ortada

tamam o zaman nasıl yapılacağını söyle de yapalım

adam haberi yazmış altına etkinlik kuralını yazmış, etkinlik başlayınca sayfayı tekrar paylaşmış, insanlar artık çok hazırcı oldu halen daha yaz diyor.

8 Beğeni

100 milden kısa olduğu için saymadı o zaman.
Scs blogunda ve Hasan’ın paylatığı sayfada görmedim yada gözümden kaçtı.

Yardım için teşekkür.

2 Beğeni

konudan çok bağımsız ama söylemeden edemeyeceğim yav bir tane paintjob’a o kadar parayı verecek lüksü nereden buldun arkadaş biri 8 dolardan diğeri 4,5 dolardan satılmış :sweat_smile:

Ben satın almadım yalnız.Etkinlikten kazandım satacam şimdi.

Ama gece gece yaptım.Pazara koydurmuyor bu steam.Satış beklemede diyor

Bende etkinlik bugda kaldı. 10 şehre yük taşıdım keşfettim lakin 8 takılı kaldı 11 olmuyor 200 mil üstü yapsam bile.

yok sana demedim, steam’den pazara baktım, satın alımları gördüm :smiley:

1 Beğeni

9 milyona yaklaşmış

Ben 1 Tane Yaptım 2 Tane Saydı ? İdaho Şehrinden Başka bi İdaho şehrine Sayıyor ? hm.