ATS Favori Çekici Markanız?

• KENWORTH T680
  • KENWORTH W900
  • PETERBILT 579
  • PETERBILT 389
  • VOLVO VNL
  • MACK ANTHEM
  • INTERNATIONAL LONESTAR

0 oylayanlar

ATS’de en çok kullanmayı sevdiğiniz favori çekiniz nedir?

3 Beğeni

Mack Anthem en favorim.

3 Beğeni

Görünüşe göre Mack ve Lonestar başı çekiyor ancak ben sırf yan aynaları sebebiyle bu iki çekiciye bir türlü ısınamadım. İlla ki o yan aynayı görmek istiyorum :grin:

3 Beğeni

Steam workshop da bu iki çekicinin aynalarını düzenleyen bir mod var onu kullanabilirsiniz.

2 Beğeni

Evet biliyorum o modları ama o zaman da orijinal olmuyor maalesef. Yani modta eksiklik var. Kokpitten ayna yakın ama diğer kameralardan eski halinde görünüyor. Tadı kaçıyor :relaxed:

2 Beğeni

Her ne kadar Anthem desem de gönlümde W900 her daim yatar :smile:

3 Beğeni

Mack Anthem şuana dek ATS’ye gelen en iyi çekici bana göre

2 Beğeni

Mack Anthem :heart:

2 Beğeni

Lonestar hem kokpitiyle, hem kalitesiyle ilk çıktığından beri sürekli kullandığım bir araç. Mack Anthem neden bilmiyorum ama beni IL kadar kendine çekmedi.

1 Beğeni

Lonestar iç kısım olarak çok hoşuma gitti ancak oldum olası dış görünüşünü beğenmediğim için araca bir türlü ısınamadım. Mack Anthem ise gerçekten güzel yapılmış sadece ilk başta devir saati biraz değişik geliyor. Tabi bunlar SCS’nin elinde olan şeyler değil. İnşallah ATS’ye daha çok çekici gelerek oyundaki araç çeşitliliği iyice artar.

2 Beğeni

Orijinallerden Anthem ama modlar dahilse CAT motorlu bir K100E favorim.

K100 kırmızı çizgimizdir… :slight_smile: Cat’den çok Cummins motor kullanıyorum.

Peterbilt 579’u benden başka seven ve kullanan yokmuş anlaşılan :grin:

1 Beğeni

Bu oyunda benim en sevdiğim tır mack anthem ama ats ye cascadia gelir se mack i kenara iteceğini düşünüyorum

Artık Freightliner Cascadia :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

western star sleeper kabını gelınce onu kullnacağım şimdilik cascadia kullanıyorum

2 Beğeni

Bundan sonra kesinlikle :blue_heart: Freightliner Cascadia 2. olarak da gelirse Volvo VNL

2 Beğeni