ATS 1.50 Güncellemesi takılma sorunu

arkadaşlar american truck simulator 1.49’da sorunsuz çalışıyordu ama 1.50 optimizasyon hiç iyi olmamış 1.49’da görmediğim takılmalar var rahatsız ediyor takılmalar yüzünden oyunu rahat oynayamıyorum scs software 1.50 güncellemesini hiç önemsememiş optimizasyon sıkıntılı bir güncelleme çıkarttı directx 11 tek çekirdek kullanıyor sorun nerde neden oldu bu sorun hiç bilmiyorum arkadaşlar sizdede benzer bir durum var takılma yaşayan varmı? umarım bu sorunu scs software çözer arkadaşlar…

1.49 'da 80-90 fps alıyordum oyundan yağ gibiydi şimdi 70-40 fps kadar düşüyor hatta 60-40 arası daha çok bu güncelleme oyunu bozdu resmen

Ben ats 1.49’a yama yapıyorum 1.50’deki parçalar eğer olursa iyi olacak bozuk 1.50’ye muhtaç kalmayacam en azından parçalar çalıştı smoke ve partikül sistemi daha hata veriyor deneyerek düzeltecem 1.49’da 1.50 çalıştı denedim Oğuzhan yılmaz

Resmen bu güncelleme fiyasko rahat oynayamıyorum 1.49 yağ gibiydi 1.50’de çok takılma var moralim bozuldu scs software kod ekibi oyun motorunu bozmaya başardı scs software methettiği oyun motoru bozuk çıktı oyunun geleceği kötü böyle giderse üst bilgisayarlarda bile oynanmayacak

@refikhanb hocam bir şeyi çok merak ediyorum. Yaş kaç hocam senin ? Yani kurduğun cümlelerden küçük bir kardeşimize benziyorsun ama bilemedim.

Burda bu kadar yakınmanın bir anlamı yok. Sistemin iyi veya kötü onu bilmiyorum ama her bilgisayarda farklı sonuçlar alırsın. Ben şahsen kendi bilgisayarımda öyle aman aman farklılık hissetmedim performans olarak.

1 Beğeni

26 yaşındayım öyle küçük yaş değil Ali.n044 senin sistemin iyi olabilir ama oyun motorunda sıkıntı var istikrarsız çalışıyor takılma var bende

birşey soracağım son güncellemede fren sesi gelecek deniliyordu bende fren sesi yok sizde varmı ?

Km’si / Mil’i yüksek araçlardan geliyor fren gıcırtı sesleri. @oznyvz28

1 Beğeni

Takılma var oynayamadım haritada optimizasyon yapılmamış takıla takıla gitmekten fren sistemine bakmadım sinir oldum oyunda haritanın keyfini bile çıkaramadım oyun motorunda optimizasyon sıkıntısı var 1.49 sıkıntı yoktu 1.50’de var sade bu takılma olayı bende durum bu oznyvz28

Kardeşim yeter artık durup durup aynı şeyi yazmanın mantığı ne? Yazın optimizasyon güncellemesi geleceği söylenmiş zaten robot gibi hergün bi konuda bunu yazıp duruyosun spamlamanın anlamı yok, başka oyun oynayabilirsin yada oyun oynamayabilirsin bu kadar basit. Bir Oyunu bu kadar dert etmemin manası yok, oyuncularda yapımcılarda farkında durumun merak etme

1 Beğeni

kardeşim 1.50 ile ile yeni oyun motoruna ilk adım atıldı bu yüzden bu tarz sorunlar olabilir çok doğal kafana takma sonra saçın beyazlar

Tamam o zaman konuyu kapatalım

bende yaşamadım şimdiye kadar takılma sorununu bence ölçeklemeyi düşür öyle dene birde