Asus GTX750 128bit ekran kartı iyimi

arkadaşlar merhaba 300tl gibi bir bütçem var ve letgodan asus gtx 750 128 bit gddr5 buldum. kendi ekran kartım asus gt 730 4gb 128 ddr3 ekra kartım var fernbusta 10fps ets2 deyse 20fps alıyorum bu yeni alcağım ekran kartıyla ciddi bir fps artışı olurmu (fernbusta olmasada olur o zaten allaha emanet :smiley:)

veya bana 300tl asus gtx 750 ti satabilecek varmı

haci birazdaha biriktir bence :slight_smile: 2el temiz alirsin gtx760 kullaniyorum 4gb csgo 300fps rahat aliyorum

1 Beğeni

anladım ama benim şöyle söyleyeyim madii durumum prek iyi değil o yüzden 300tl lik bütçe bile bana çok fazla

Zamanına göre iyi bir kart ama günümüzde pek bir şey beklemek lazım. Yeni oyunların çoğunu düşükte oynatabilir. ETS 2’de 1080p orta-yüksek ayarlarda akıcı (Ortalama 45-50 fps) olur tahminime göre.

1 Beğeni

doğrudur fakat bana sadece ark survival evolved ets 2 ats fernbus ve omsi2 yi rahat açsın yeter diğer oyunları hayli hayli açar çünkü şuanki ekran kartımla diğer oyunları rahat oynuyorum

şu anki ekran kartın ne?

1 Beğeni

asus gt 730 4gb ddr3 128bit alacağım asus gtx 750 ti gddr5 128bit

1050 ile ETS2 yi normal oynarsin. daha asagi bir kart sehir ici ve DLC ile eklenen sehirlerde kasma yapar. AMD de ise 380 serisinden asagisi kurtarmaz.

1 Beğeni

Bendede Asus gt 730 var bende 1050 ti alıcam Fernbus o zaman düşünüyorum fernbusta 10 fps ile nasıl oynanış çok kasma falan var mı @baystinski

1 Beğeni

benim pc de 10gb ram var i7 860 2.83 turbo ile 3.0 a çıkıyor ghz şöyle söyleyeyim kasma var ama oynanmayacak gibi değil böyle insanın sinirini bozan kanser edecek türden bir kasma var oynanabiliyor fakat o kasma hisssiyatı çok can sıkıyor bende o nedenle sırf fernbus için gtx 750ti alıyorum

Benim pc de 8 gb ram amd işlemci var 4.00

1 Beğeni

ben asus 750 ti kullanıyorum ets 2 de butun ayarlar en yüksek ölçeklendirme %200 35-45 fps alıyorum 8 gb ram i3 8100 3.6 ghz kullanıyorum gayet akıcı oynarsın

1 Beğeni

gtx 750ti gibi güzel bir ekran kartı seçimi yapman iyi olmuş.Oyunları Akıcı Şekilde Oynayacağını Düşünüyorum

1 Beğeni

evt bugün aldım taktım fernbusta ultra-yüksek ayarlarda %100 ölçekleme 1440x900 çözünürlükle gram kasma olmadan oynadım gerçekten on numara bir kart

gayet ıyı oynarsın kı denemıssın zaten bırde pc ekranınız kac hz bılmıyorum ama genelı 60 oldugu ıcın 1000 fps bıle olsa o ekran sana 60hz gonderecegı ıcın bır sey degısmıyecek 40 altına dusmedıgı surece bence sorun hıssetmessınız…

1 Beğeni

GTX 760 4GB 256BİT Kullanıyorum Açmadığım Oyun Yok. Tabiki Yeni Çıkan Oyunlar Normal Ayarlarda :smiley:
Gta Ultra Mesela Arma3 Ultra Csgo Ultrada Oynuyorum. birde grafik kartıyla ayarlamalar yapinca performans sorun çıkmıyor. 750de aynıdır bence

bugun bir porblem oluitu ets de 50 60 fps alırken 12 20 fps lere düştüm pc ye kartı taktıktan sonra format atmamıştım eski kartın driverleri silip bununklini kurmuştum sizce neden böyle oldu
fernbusta aynı 30fps altı

Kartın çalısıyor mu işlemci üzerindeki kartı kullanıyor olmasın pc…nvidia denetim masasina giriş yap bakalım kartı görüyor mu Ayrıca driverini kaldirip temiz kurulum yap tekrardan bi bakalım… benim başıma 1 hafta önce gelmişti nvidia gpu’ya bağlı bir ekran kullanmıyorsunuz hatası driverleri kaldirip tekrar kurunca düzelmişti. seninki farkli birşeyde olabilir şimdi senin yazdıkların ile sorunun ne olduğunu anlayamayız ama aklıma benim başımdan geçen olay geldi.

1 Beğeni

rust oynunda sorun yok fakat ets2 ats fernbusta menğde 60fps oyuna geçince 20fps 10fps oluyor

Üsteki denileni bi yap düzelecekmi denetim masasından aygıt yöneticisine gir görüntü bağdaştırıcısna bi tıkla orda görecekmi ekran kartını yoksa onboard ekran kartı felanmı çalışıyor ?

1 Beğeni