Assetto Corsa Competizione - Ana Konu

Blancpain GT Serisi yarışlarını konu alan ve Unreal Engine 4 ile geliştirilen İtalyan yarış simülatörü Assetto Corsa Competizione, 12 Eylül 2018 ‘de Steam erken erişimini başlatacak. Ardından açıklanan plana göre her ay yeni bir araç ve pist ile yepyeni özellikler ekleyerek 2019’un ilk çeyreğinde tamamlanacak. Kunos Simulazioni ayrıca yol haritasını da açıkladı.

Erken erişim tarihi ve yol haritası

Ray Tracing özelliğini destekleyen yapımlardan olacak.

desene yakacaklar ortalığı

Bugün çıkıyor :slight_smile:

Çıkış videosu

Dün gece test ettik

Çok çok iyi oynayamadım hem direkt canlı yayında girdim hem de erken erişim

–Yapay zekalı yarışlarda AI araçlar kaybolup durdu görünmüyorlar ciddi sıkıntı var. Güncelleme gelecek.
–Tek araç ve tek pistle erken erişim başladı. Bunu biliyorduk ama en az 2-3 araç ve pist olmalıydı.
–Erken erişim durumu aslında kötü değil. Gayet normal. Sesler, fizikler, grafikler tatmin etti. Benim sistemde doğal olarak pek performans sorunu yok ama başkalarında olacak normal.
–Assetto Corsa adına yakışır bir simülasyon olmuş. Bir sürü iyileştirme olacak. Her ay güncelleme çıkacak.
–40 TL güzel bir fiyat daha sonra artacağı için şimdiden kütüphaneye ekleyin. GT yarışları herkesin ilgisi çekmez. Benim de öyle ama sırf yaptıkları işi görmek için oynamak istiyorum. Bir de daha sonra genişleyecek. Yarış ligleri ya da gerçekte olduğu gibi kurallar, uyarılar, istatistiklerin olacağı bir simülasyon olacak.

Nvidia RTX teknolojisini destekleyen ilk yarış simülasyonu olan Assetto Corsa Competizione dün 12 Eylül’de Steam üzerinden erken erişimini başlattı.

İlk güncelleme geldi.
0.1.1 Hotfix

• fixed AI remaining without fuel
  • fixed crash caused by faulty recognition of T500 Gear Shifter
  • fixed time loop after midnight
  • added starter and ignition command on Controller Page
  • fixed car lights not working when opponents visibility video option is used
  • fixed backfires and other particles visible on hidden cars when opponents visibility video option is used
  • fixed misleading option values with AA and visible opponents
  • fixed marshal spline detection
  • expanded camera FOV and frame rate limits
  • visual and LOD tweaks to the Lamborghini Huracán GT3
  • disabled saving the discord username for in build configuration
  • slightly increased the retry-interval after a disconnect from the servers
  • added proximityIndicatorsVisible setting to hud.json
  • fixed music looping in some conditions
  • tweaked volume for reverb zones

üstat toplam kaç araç olur tahmini almaya karar verdim