Assetto Corsa - Ana Konu

İtalyan stüdyo Kunos Simulazini tarafından geliştirilen yarış simülasyonu Assetto Corsa hakkında bu konu üzerinden içerik paylaşımı yapabilirsiniz.

En son Ferrari markasının 70. yıldönümüne özel bir araç paketi yayınlandı.
https://www.simulasyonturk.com/assetto-corsa-ferrari-70-yildonumu-dlcsi-cikti/

İtalyan markalarıyla çok içli dışlı olabilir çünkü o da bir İtalyan! :smiley: İtalyan oyun stüdyoları arasında başarılı olanlardan…

6 Beğeni

Bugünkü yarışın canlı yayın tekrarı. Sarı burunlu beyaz araç benim :smiley:

12:17’ye kadar sıralama turları. 12:17’de yarış başlıyor. İyi seyirler.

Yarın Bonus Pack 3 ücretsiz olarak çıkacak. Yeni arabalar ve California pisti var. :smiley:

bekliyoruz…

1 Beğeni

İndireyimde oynayam şunu kaç aydır yatıyor kütüphanede :smiley: vizelerden önce drift iyi gelir :rofl:

1 Beğeni

İndirdim - Oynadım- Sileceğim
Ya belki direksiyon olmadığından bilemiyorum ama hiç mi zevk vermez bir oyun yav
Arayüz desen hala aynı çok kompleks bir dizaynı var , bilemiyorum yani dahada indirip oynamam

Bende çok alıp almama arasında kalmıştım, direksiyon setim yok o yüzden almaktan vazgeçmiştim. Oyun güzelde direksiyon setsiz tadı tuzu olmaz…

Dün kendimi tutamayıp tekrar indirdim deneyeceğim çünkü sesler arabalar güzel sadece alışmam lazım.

Arayüz hala sinirlerimi hoplatiyor düzeni yok karmaşık… Ama biraz ısındım oyuna araba kontrolleri hala biraz karmaşık geliyor tedbirli sürüyoruz!

1 Beğeni

Lobilerde belli bir standart yok. Arayüzü bir şekilde mod ile hallettim de bir lobiye girince pratik, ısınma ve yarış şeklinde ilerleyen çok az lobi var. Ayrıca bu tip oyunlara rank sistemi şart. Yarış kurallarından haberi olmayan biri gelip yarış keyfinizin içine ediyor. Dediğim konuda en iyisi iRacing ama her ay ödemesi olması insanı geriyor :joy:

İtalyan yarış simülatörü Assetto Corsa için 2005 model Ford Transit modu yayınlandı.

3 Beğeni

Haberi görür görmez modu indirip aracı test ettim on nunara olmuş :slight_smile:

3 Beğeni

İst.Park Pist Günleri #2017 tbt

Buda yakın zaman tbtsi olsun malum yer ringteyiz… mx-5 ile keyifli bir gün geçirmiştim.

Arkadaşlar \Steam\steamapps\common\assettocorsa\apps\python şu yolda yer alan system klasörünü sıkıştırıp atabilecek var mı?

LA Canyons map karışık…

5 Beğeni

6 Beğeni

R34 BBS

5 Beğeni

ETS 2’nin Steam Atölyesinde 120 bin aboneyi geçen Ford Trucks F-MAX çekici modu şimdi Assetto Corsa yarış simülasyonu için geliyor. Bertan Baday ve Emre Aydın tarafından modellenen araç Ataberk Er tarafından Assetto Corsa’ya aktarıldı. https://www.simulasyonturk.com/assetto-corsa-icin-ford-trucks-f-max-modu-geliyor/

5 Beğeni

Grafikler çok başarılı

Bu mod’a nasıl ulaşabilirim ?