Arctic f12 pwm pst 120 mm fan alinir mi

EUR 4,86 amazonda fiyatı. Yani burdan almak yerine amazondan alırım daha iyi fiyata gelir. blok soğutucu da bakıyorum. Veya başka bildiğiniz iyi fan varmı ?

Hocam alma amacınız sadece iyi dönmesi ise : Aliexpress’de 4000 / 8000 rpm ile dönen fanlar var. Delta fan olarak aratırsanız bulabilirsiniz. Görsellik aramayın yanlız.
Arctic Fan’a gelecek olursak : Birisi geçenlerde yurtdışından almış ve çok memmun kalmıştı. Almak istiyorsanız alın. Sonuçta İsveç malı :slight_smile:

hayır bendedekiler şuan 80 90desbel ses yapıyor işlemci fanı hele berbat he sorun göresllik değil sesiz kontrollü calışması peki arkadaşın ne kadara aldı ?

Molex mi girişi ? Eğer 2 / 3 pinli fanınız var ise Aliexpress’de kontrolcüler var. Kontrolcüler sayesinde manuel fan hızını ayarlayabilirsiniz.
İşlemci olarak ne kullanıyorsunuz ? Detaylı yazarsanız yardımcı olabilirim.
ModArtPC adlı Facebook grubunda paylaşılmıştı. Oradan hatırlıyorum :smiley: Amazondan topluca alıp 20 dolar vermişti yanlış hatırlamıyorsam…

Dolar değilde euro olarak geçiyor :smiley: aynı herhalde :smiley: fiyatlları tl olarak ne kadar yapıyor pek anlamadım ama burda 108tl euro olarak 22tl ye geliyor google yazdımğımda bu fiyatı çok ucuza geliyor doğru ise cünkü amazondan alcam. İşlemci baya eskidi artık fx8350 gtx 1080 takamam o yüzden komple toplıycam şimdilik fan almam lazım idare eden kadar böyle devam cünkü ekran kartı bozuldu bi ara 150tl yaptırdım bi ay olmadı yine aynı sıkıntı ekran gidiyor gelmiyor ac kapat yapıyorum. ayrıca diyorlar boşuna ekran kartı alma fx kullanıyorsan ryzen gecicem 2.nesil ryzen yeni cıkıcak güzel olcak