ARCANE Express Corp - American Truck Simulator

SimülasyonTÜRK Forum’da başlattığım sanal şirketi SimülasyonPark’a taşıyorum.

American Truck Simulator çıkışını beklerken hazırlamaya başladığım ARCANE Express Corp. sanal şirketi vardı. Sonra bölümü kapatmıştım. Şimdi tekrar açıyorum. Mesele tekrar değişiyor. Heavy Cargo Pack DLC çıkışı ile birlikte ATS’deki bireysel şirketimi tekrar yapılandırdım.

ARCANE nedir?
Arizaona-California-Nevada eyaletinin ilk iki harflerinden oluşuyor. New Mexico çıkarsa isim değişmeyecek :smiley:

California Merkez; Los Angeles (HQ)
Arizona Şube: Phoenix
Nevada Şube: Reno
New Mexico: Albuquerque - Walter White reis başında :slight_smile:

Bu konu altında ekran görüntüleri ve yaşanan sanal olaylar aktarılacak.

Arkeyn mi? Erkeynmi? Erkenmi? fsdfsd Sen ne dersen de…
Arizona, Erizona diye okunuyor mesela…

Siz de Nakliyeciler Sitesi kategorisinde kendinize ait sanal şirketleri açabilirsiniz.

SimülasyonTÜRK Forum konusu burada; https://www.simulasyonturk.com/forum/konu/american-truck-simulator-arcane-express-corp-ana-konu.25503/ ama artık güncellenmeyecek.

Arkeyn o arkeyn … erkeyn olsa yerinde duramaz :joy:

Rigıd mıydı neydi o geldikten sonra modlarla artık ev taşıma işinede girisilebiliriz :grin:

En Doğrusu âr 'kayn dir.

Renklendirilebilir skin çalışması ile iyi olur, hatta truckers numara bile veririz güzel olur.

Örneğin;

ATS’ye gelecek şeyleri düşününce burada uğraşmak daha mantıklı

yasal olarak zorunlu olduğu için söyledim. tek başına bile iş yapıyor olsan bile şirket kurman ve o şirketin logosunu araca yazman gerekir.

Şimdi benim hevesle oynayacağım tek yer ATS olduğundan bu sanal şirket olayını ciddi ciddi gerçekleştirmek gerek.
Logomuz bu mu kalsın bilemiyorum. Zamanında yapmıştım. Yıldızlar sırıtıyor.

Yapmak istediklerim;
4 araç için de şablonlarına ARCANE Express Corp. skini uygulamak. Logo ve bilgileri kapı gövdesinde yer alacak.
Dorse skini şu an bilemiyorum.
Sanal şirkete katılanlara ayrı ayrı numaralar verilecek ve skinlerde o özel numaralar olacak.

Her bir numara için ayrı skin gerekecek ama zor olur

Sadece Elit kitleye hitap edeceği için 10 ve ya 15 geçmez.

Logo ve şirket bilgileri kapı gövdesinde tek bir tasarımda olur. Numaralar ise kolay yapıştırılsın diye ayrı olur çözeriz. :smiley: Ama kim yapacak?

Öneren kişi?? :smile:

Yapmayı bilsem yapardimda hiç merak etmedim yapmadım.

Arcane Express Corp. için özel grup ve kategori oluşturuldu. Yakında başvuru formu ve sanal şirketin tanıtım yazısını göreceksiniz.

bakalım işleri halledersek geliriz:D

Başvurular açıldı.
https://www.park.simulasyonturk.com/t/arcane-express-corp-basvuru-formu/620

@gampue @TheSword @Mci61 ilk şoförlerimizdir.