Anatolians Transport Company VTC™│ATC

Selamlar,

Henüz yeni olmasına rağmen kısa zaman içerisinde etkin işler yaparak kendini kanıtlamış ve başarısının sürekli hale gelmesi için olağan çabasıyla çalışmalarına devam eden ekibimizi sizlere tanıtmak istiyorum.

EKİBİMİZ TRUCKSERMP ÜZERİNDE DOĞRULANMIŞ BİR TÜRK ŞİRKETİDİR!

Bu anlamda ayıracağınız zaman için ve desteğiniz için şimdiden teşekkürler…

• Anatolians Transport Company VTC™│ATC, olarak 20 Mart 2020 tarihinde önderliğini 4 kişinin üstlendiği bir ekip olarak hayata geçtik. Amacımız daha önceden deneyimlediğimiz bilgiler ve tecrübeler doğrultusunda tüm arkadaşlarımızın istek ve taleplerini karşılayacak bir düzen ve sistem oluşturmaktır.

• Ekibimizi diğer lojistik firmalarından ayırdığını düşündüğümüz bir kaç ana başlıktan bahsetmek gerekirse, konu başlıkları üzerinden bunları size aktarmak istiyorum.

• ‘‘Zorunlu’’ adı altında hiç bir talebimiz bulunmamaktadır. (DLC Ve Platformlar’da Avatar değiştirme)

• Ekip olarak oynamak tabi ki ana hedefimiz lakin; ekip içerisinde konvoylar düzenlemiyoruz, bunun yerine oyuna girdiğiniz anda aktif olan kullanıcılar ile birlikte oyun oynamanın daha mantıklı olduğuna inanıyoruz. Bu bağlamda konvoylarımız yoktur bu da konvoylara katılma zorunluluğu ve katılmayanlara ceza gibi uygulamalardan vazgeçmemizi kolaylaştırıyor :grinning:

• Daha önceki başlıklar da belirttiğimiz üzere ‘‘zorunlu dlc’’ adı altında hiç bir talebimiz yok ve olmayacak!

• Ekibimize katılmak için 18 yaşından büyüklere daha fazla fırsat sunduğumuzu belirtmek istiyoruz.

• Ekip içerisinde ki düzeni sağlamak üzere ‘‘Kurallar’’ uyulması gereken başlıklarımızdır.

• Ekip üyelerimizden tek isteğimiz ‘‘Trucksermp’’ üzerinde avatar ve isim değiştirmesidir.

• Ekibimize katılmak için hemen discord adresime gelebilirsin :wink:

• Discord Adresimiz; Discord Sunucumuz İçin Tıklayınız!

3 Beğeni

Başarılar diliyorum ekibinize.

1 Beğeni

Teşekkür ediyorum.

Başarılar Dilerim 🖒

1 Beğeni

Teşekkür ediyorum.