American Truck Simulator - Wyoming DLC [Ana Konu]

Hala geliştirme aşamasında olan bir sistemin bile böyle fantastik resimler ortaya çıkıyorsa, ben gerisini düşünemiyorum. Karşımıza nasıl bir görüntü geleceğini tahmin ediyorum ancak bu ötesinde de olabilir. Teknik detay bilmeyen ve development teaserı izleyip de kötü yorumlarda bulunanları gördüm fakat bence onların ağzı açık kalacak, gerisini onlar düşünsün :smiley:

Tekrar bir değişiklik oldu

Şeytan kulesi kapakta olduğuna göre Yellowstone grafiklere bakarsak muhteşem olacaktır.Şeytan kulesi kapaktada görüldüğü gibi dikey dağa benzeyen yüksek bir kayaç (Dağ değil.).Wyomingin kuzeydoğusunda bulunuyor.Ayrica ABD nin ilk ulusal anıtı. ABD de en merak ettiğim yerlerden biri. Oyunda görecek olmamiz iyi birsey.
SS lere bakılırsa harita çalışmaları baya hızlı.Bu eyalette pek büyük yerleşim yeri yok başkent haricinde.SCS erken çıkarsa bari

2 Beğeni

bildiğin kahkaha atarak okuduğum bir yorumdu, çok iyiydi teşekkürler :+1: :face_with_hand_over_mouth:

@Hercules yorumun için teşekkürler. :blush:

8 Beğeni

Fort Collins taraflarından bir resim, sanırım Wyoming’e girerken bizi bir bizon köyü karşılayacak :slight_smile:

5 Beğeni

:fire: :fire: :fire: Wyoming DLC’si çıktığında SCS Software’dan ücretsiz steam anahtarı kazanmak isteyenler, bence dedektiflik rolüne hazırlansalar iyi olur… :fire: :fire: :fire:

21 Beğeni

Usta korkutmaya başlıyosun artık ama :rofl:

5 Beğeni

gora-dan-akilda-kalanlar_1274261

8 Beğeni

ilk görüntü çok güzel değil mi?

11 Beğeni

Sadece ilk görüntü değil diğerleri de çok güzel. Gayet başarılı buluyorum grafik iyileştirmesini, bu hafta beta gelse de bizde test etsek :slight_smile:

@can20 Bu arada dedektiflik konusunda eline su dökemeyiz, sen şimdiden başlamışsındır yerleri bulmaya :slight_smile:

5 Beğeni

tekrar soruyorum kahin misin? :smiley:

4 Beğeni

Simulasyonpark’ı takip eden, bir adım önde olur diyelim. :smiley: :face_with_hand_over_mouth:

3 Beğeni

Adı: John
İkamet: Çekya
Takma adı: Can20
Görev sahası: Türkiye
Görev: Ürünü piyasaya sürmeden halkın nabzını yoklamak. Tepkilere göre ürünün çıkış tarihini düzenlemek.

16 Beğeni

Üzgünüm büyük patron Pavel Sebor, ifşa olmamam gerekiyordu. :roll_eyes:

!!! çek para

@ONURKULL :joy: :sweat_smile: :+1:

15 Beğeni

Yan tarafa vuran ışık güzel bir detay oluşturmuş.

image

6 Beğeni

Bu fotoğraftaki bulutlar çok hoşuma gitti daha önce bu kaplama tarzı yoktu sanırım
Bi anayoldan direkt toprak yola girmemiz de ayrı güzel

4 Beğeni

ATS ye sıfırdan başlamak farz oldu :slight_smile:

2 Beğeni

hemde topraklı yollarda AI araçlarıyla gitmek baya güzel olacak

1 Beğeni

Bence yanlış yorum. Zaten tüm steam anahtarları Wyoming yazısıyla otomatik olarak sende olduğuna göre, dedektiflik yerine senin çekiliş yaparak dağıtman daha mantıklı sevgili CIA direktörü:)

9 Beğeni