American Truck Simulator - Wyoming DLC [Ana Konu]

heyecan mı kaldı sanki. Çıkış fiyatının % 50 altına düşmeden de almayı düşünmüyorum. DLC yi alsınlar da müzeye kaldırsınlar?

5 Beğeni

Bak bu konuda sana katılıyorum, her şey gelip geçici Wyoming bugün çıksa ne yazar daha birkaç hafta geçmeden Texas ne zaman çıkacak diyecekler. Önemli olan çıkacak olması, değil mi?

5 Beğeni

Maalesef Değil. Artık benim için bu saatten sonra çıkacak haritanın da çıkacak aracın da pek bir önemi yok. Bir fiil 6000 saate yakın her iki oyunu da oyunu oynamış ve her ikisi için çıkan tüm DLC leri hiç kullanmadığım halde 5 farklı hesaba çıkar çıkmaz indirimsiz bir şekilde almış biri olarak artık bundan sonra çıkacak ne kadar güzel ya da iyi olursa olsun harita araç gibi çabuk unutulan şeylerin pek bir önemi yok benim için.

5 Beğeni

Herkesin kendine ait zevki ve rengi var, kararına saygı duyarım :slight_smile:
Ama son canlı yayında şunu fark ettim, Wyoming’in haritası görünüm olarak hala diğerleri gibi değil ve eyalette fazla ayrıntı olduklarını söylüyorlar. :grinning:
Bir diğer faktörler ise yasakların kalkması, yaz tatilleri, yıllık izinlerin olması gibi etkenlerin araya girmesi :upside_down_face:
Tabii, yayınlanınca görüceğiz :hugs:

7 Beğeni

Yıllık izinleri hep bu tarihlerdeydi zaten :smiley:? Bunun bir etken olduğunu düşünmüyorum

4 Beğeni

SCS’nin yapması gereken tek şey DLC’nin çıkış tarihini minimum 2 ay önceden açıklaması. Yok gameplay, blog falan bunlar gerçekten güzel şeyler ama çıkış tarihini hep 1-2 hafta kala açıklıyorlar, bi de beyefendiler DLC’nin çıkacağı gün önce bi yayın açıyorlar kendilerini bi güzel izletiyorlar. Hepimizin hep söylediği şeyler, ürün güzel ama pazarlama aşamasında çoğu kişiyi bunaltıyorlar.

9 Beğeni

Zamane işte :joy: 22 yıldır bekleyen biz 35 yaş üstü ne yapalım :joy: şu oyundan zevk almaya bakmak gerek. Bir kere daha yazmıştım ; ağır vasıt simülasyonu adına bu çapta haritaya sahip başka oyun var mı ? Bir gün kapıları kapatıyoruz deseler ne yapacaklar ? Teker her zaman döner :slightly_smiling_face:

5 Beğeni

Bizonlar kovalasın sizi. :rage::rage::rage:
SCS Software on Instagram: "Does it? 🤔😅 Comment with 👍 (True) or 😂 (False)!"

7 Beğeni

acayip sıktılar gerçekten ufacık bi eyalet için büyük reklam yapmaya çalışıyolar ama olumsuz oluyo SCS için :face_with_symbols_over_mouth:

5 Beğeni

Aynen ben almayacam hmn

4 Beğeni

SCS’yi protesto ediyorum ve bende almıyorum.

3 Beğeni

yok bunlar heralde texasa zamanımız yetmedi yapamadık wyomingten dolayı demek için böyle bahanelere giriştiler bence.

3 Beğeni

Ne zaman çıkıyor ya çıksa da EN GÜZEL DLC’Yİ alsak.

3 Beğeni
9 Beğeni
6 Beğeni

Biraz erken oldu sanki (!)

4 Beğeni

Scs al wyomingini…

Çok şükür her neyse texastan önce bir eyalet daha gelecekmi acaba.Wyoming çıktıktan sonra teasere gelir gerçi.

3 Beğeni

O nasıl olacak ? :smiley: kendileri açıkladı ya wyomingten sonraki genişletmemiz texas olucak diye :smile:

3 Beğeni

işte wyoming yetişmediği için texas biraz geçigicek falan filan diyecekler yol yapıyolar şimdiden.

2 Beğeni

acaba çıkış tarihi ne olur
https://www.instagram.com/p/CTCV6hmFixT/?utm_medium=copy_link

3 Beğeni