American Truck Simulator - Western Star 57X Ön Siparişi Verenler Buraya

Western Star tarafından Ağustos ayında tanıtılacağı açıklanan, tahminen aynı gün ATS’ye eklenecek olan Western Star 57X modelini ATS’de satın alacaklar bu konuda kaç tane, hangi konfigürasyonda alacağını yazabilir :slightly_smiling_face:

SCS, 57X’i getireceğini bu tweetle açıklamıştı:

8 Beğeni

Kabin kısmı nasıl olur acaba :thinking:

3 Beğeni

amerika’daki kasamda kalan son parayı bu araca basıyorum
ondan sonra elveda…

5 Beğeni

Şahinler lojistik olarak deneme amaçlı 1 tane sarı full paket alacağız . Eğer beğenirsek birkaç tane daha alacağız

4 Beğeni

Bende tır ve dorse koleksiyonu yapıyorum. Koleksiyona eklemesek olmaz.

3 Beğeni

ATS tarafına bir süredir girmiyorum, şu araçtan kendime bir tane alıp bir süre idare edebilirim bende :smiley:

ETS2 tarafında yeni Man’ın gecikmesi şu araçtan dolayı mı acaba, hiç ses seda yok arkadaş. Yine mi 2. plana attılar.

4 Beğeni

Man ın gecikmesi büyük ihtimal bunun yüzünden önce daf sonra bu edir bu man ın çektiği :smile:

2 Beğeni

artworks-000130801811-b57fth-t500x500

Oraya bir adet beyaz renk Western Star 57X yazmanızı rica edicim. :smile:

7 Beğeni

Nasıl yani araçlar üzerinde çalışan sadece bir oyun için mi çalışabiliyor yani araç takımındaki çalışan sayısı o kadar azmı ? Daha sırada Peterbilt 579 Next Gen, Kenworth T680 Next Gen, Volvo Vnl 2018 kasa ve daha vardır diye düşünüyorum o zaman bu bahsettiğim araçlar ve dahası 2024 2025 civarına kaldı

3 Beğeni

Benim bildiğim tırın içini yapan bir kişi ve tırın dışını yapan bir kişi var sisl böyle söylemişti. Tır yapımlarının uzun sürmesi bu yüzden.

3 Beğeni

tırı alır almaz modifiyemiz hazır :smiley:

5 Beğeni

Tırın siparişini verdim 2023’de Türkiye’ye getirtiyorum. Bir tur binmek istiyorsun musun? @HasanOfke

3 Beğeni

ben benimkine bir tur binecek kadar koydum
sen benimkine binmek istiyor musun? :eyes: :cowboy_hat_face:

4 Beğeni

77 santimin kıymetini binenler (oturanlar) bilir :stuck_out_tongue:

2 Beğeni

Lewiston bayisine gidip ön siparişimizi yaptırdık. Renk kataloğunda çok güzel renkler vardı ancak yinede vazgeçilmezim olan siyah rengi seçtim, birde metalik yaptırdım opsiyonla, belki daha sonradan araca kaplama yapabilirim. Neredeyse tüm opsiyonlardan yaptırdım biraz pahalıya patladı ama motoru olsun şanzımanı olsun donanımları olsun herşeyi en iyisinden oldu. Umarım iç taraf Freightliner Cascadia 2020 gibi olur çünkü çok şık bir tasarımı var, her ne kadar eski stil iç tasarımları sevsemde her zaman yenisi en iyisidir :slightly_smiling_face:
Western Star’a çok güveniyorum zaten iyi bir marka 5700XE, 4900, 49X gibi modelleri kullanmıştım. 57X’i ise kamuflajlı bir şekilde görmüştüm gerçekten çok havalı gözüküyordu. Ancak içini görebilme fırsatım olmamıştı çünkü o sırada hareket halindeydim. Bu arada herşeyiyle tır bana 200.000 dolara mâl oldu. Aracı Ağustos ayı içerisinde alabileceğimi söylediler net bir tarih yok beni arayacaklarmış. Ön sipariş veren diğer arkadaşlara hayırlı olsun, Allah kazasız belasız kullandırtmayı nasip etsin :relaxed:

5 Beğeni

Az önce Lewiston bayisinden mesaj geldi, aracı 2-3 Ağustos arasında alabileceğimi söylediler ve böyle bir video gönderdiler. Gerçekten çok heyecanlıyım :heart_eyes:

https://twitter.com/WstrnStarTrucks/status/1552292790117101568?s=20&t=8KuNp6W6xByUuVLQ1sh9Wg

6 Beğeni

Bana 5 ağustosta ( üni tercihleri bitince ) göndereceklermiş :grin:

5 Beğeni

Bende alırım. Western Star en sevdiğim amerikan tırlarından birisidir modifikasyonu nasıl yaparım çıktığında görürüm rengini mavi kırmızı beyaz yaparım benim logo rengidir. Bakalım FIRAT TRANSPORT şirketine yeni filo geliyor.

3 Beğeni

Bekliyoruz :wink::+1:

2 Beğeni
5 Beğeni