American Truck Simulator - Washington DLC [Ana Konu]

Ben yeni aldığım direksiyon ile oynadım çok iyi ya direksiyondan iyi geldi yada normal Oregon gibi işte biraz daha detay var çevrede şehirlerde felan hoş

2 Beğeni

map+kargo dlc’si 28 tl. map biraz küçük gelebilir zaten parası da doğru orantılı olarak ets2 dlc’lerine kıyasla az. sadece o map içinde dolaşacaksan bi yerden sonra sıkabilir ama eyaletler arası yük taşıyacaksan hem yol uzunluğu olarak hem de keyif olarak tatmin ediyor, washington new mexico arasında yük çekmek epey keyifli. farklı farklı mimariler, yapılar ve biyomlar görüyorsun. toprak yollar, kocaman sekoya ağaçları, kaktüsler, çöl… ETS2’de göremediğim bir çeşitlilik bu.

uzun lafın kısası zaten çeşitliliği yüksek olan bir oyuna daha da çeşitlilik katıldı, özellikle seattle bölgesi. yeni yerler, bölgeler (duraklar, uyuma yerleri, servis vb.) gerçektekiler gibi. kesinlikle tavsiye ederim.

2 Beğeni

tamam ulan anladık direksiyonun var :smiley:

DLC ne kadar sattı acaba?

Bellingham’dan doğuya doğru giden yollar harika olmuş.
Seattle’ın girişi de gerçekten büyük bir şehre girdiğinizi hissettiriyor.
Şehrin adını unuttum ama büyükçe bir baraj var. Gündoğumu o manzarayı izlemek harika!!!

DLC daha şimdiden beni tatmin etti. Her bir DLC’de daha iyisini yapan SCS’yi tebrik ediyorum.

Son olarak ATS’nin daha popüler olmasını istiyorum. Bu oyunu oynayınca ETS’yi açasım gelmiyor. :sweat_smile::sweat_smile:

3 Beğeni

Unutmadan Bellingham ve doğusundaki yolları, gölleri, nehirleri Baltık ve İskandinav DLC’sinde pek göremedik. ETS’nin kuzeyi ATS’ye göre pek bir sönük. :frowning:

Sonunda dayanamayıp dlcyi aldım Bugüne kadar ets 2 de dahil oynadığım en güzel dlc kesinlikle alacaklara tavsiye ediyorum gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

1 Beğeni

O yol gezginler arasında ünlü bir yol, haritadan baktım manzarayı scs gerçeğinden daha güzel yapmış.

Şehirler arası yollar Oregon’dan pek farklı değil ancak şehir içleri bakımından şimdiye kadarki en gerçekçi DLC olmuş. Yine çıtayı yükselttin be SCS yapılır mı bu :smiley: Bu durum da garip aslında. Aynı kalitede olsa bir türlü, daha iyi olsa bir türlü. İki ucu bilmem ne :joy:

1 Beğeni

al işte :smiley: adamın kasabasını yapmışlar :smiley:

8 Beğeni

ETS2’de de sizin evi görürsek şaşırmayalım o zaman. :blush: SimulasyonTürk’e bir jest olarak koyarlarsa…

4 Beğeni

Bu arada LEVEL Dergisi Temmuz sayısında ATS Washington DLC incelemesini ben yazacağım. :heart_eyes:

11 Beğeni

Ekran görüntüleri harika::smiley:

1 Beğeni

Köprüden geçerken denizden balina fırladı ekrana bir an gelince korkmuştum :smiley: Hangi köprüydü unuttum DLC ilk çıktığında denk gelmişti.

2 Beğeni

Everett ile Colville arası gittim. Kuzeydeki yol gerçekten muhteşem olmuş. Her karışı için özenildiği çok belli. Emeği geçenlerin ellerine sağlık.

3 Beğeni

WOW::slightly_smiling_face:

15 Beğeni

(Ç)aldım WP yapıcam helal et :smile:

Benim değil.

1 Beğeni

ATS RTX : ON :smile:

2 Beğeni