American Truck Simulator - Washington DLC [Ana Konu]

bu kadar abartılacak bir şey yok sakin olun zaten yeterince katlandık ama hep aynı şeyleri tekrarlıyor laf dinlemiyor herkes rahatsız oluyor

Yoğun şikayetler nedeniyle kısa süreliğine uzaklaştırdım. Muhtemelen yine tekrarlanacak o zaman kalıcı yasaklanabilir.

4 Beğeni

20 TL’ye nasıl aldınız Washington’u? Bende 28,70 bundle.

1 Beğeni

Bu tarz kişilere internet verilmesin. Adam başka hesap açar yine gelir troller bunlar.

2 Beğeni

Kardeş bununla alabilirsin. Ekran görüntüsü attım çevresini görmezden gelin. :grin::grin:

2 Beğeni

Neyse konuya dönecek olursak herkes birkaç cümle ile Washington DLC’sini değerlendirirse çok güzel olur. Oyuncuların izlenimleri lazım.

4 Beğeni

bana yeni çıkan yük dlc’si hediye geldi ondan 20tl’ye almış oldum, alırken aceleyle bakmadım.

2 Beğeni

1.35 betadayken eklenen ama haritada görünmeyen bir yolda deneme sürüşü yapmıştım. Merak ediyordum bu yolun keşfedilmiş görünüp görünmeyeceğini. Keşfedilmiş görünüyor. (Astoria’nın hemen üstü.) :joy: Bu arada ilk yükümüzü Bend - Port Angeles arasına aldık bakalım.

2 Beğeni

WA - 14 Otoyolu sonraki güncellemelerde açılır çünkü önemli bir yol. OR - 140 gibi. Vancouver’ı Kennewick’e bağlıyor.

1 Beğeni

Beyler Bellingham ormancılık şirketinin arkasında gizli yol var, Bellingham’a gidiyor.:smiley:

Nasıl hediye geldi?

Peki SCS neden kapatmış o yolu? Klasik SCS…

1 Beğeni

gösteripte vermiyor işte :smile:

Gizli bir yol, ATS’de sık rastlanılan bir durum, bariyerin yanından geçebiliyorsun.

Gerçekte oradaki mesafe farklı ve farklı yerlere çıkıyorsa normal olarak koymuyorlar. Ama yine de gerçekten o yol olsa iyi olmaz mıydı? … napalım oyun tasarımı meseleleri

1 Beğeni

Instagram hesabı yakında 3k olacak.

Takip etmeyen varsa edebilir Facebook sayfaları artık işe yaramıyor burada en az 30k üzerine çıkabilmek kolay ve daha çok kişiye hızla ulaşılıyor. Bir de ortalık gereksiz sayfadan geçilmiyor. :smiley: Bunu değiştirelim.

2 Beğeni

bugün atsyi tüm dlcleriyle beraber 61 tlye aldım bundle paketleriyle birlikte
kaçırmayın

1 Beğeni

Ben halâ takipteyim Hasan abi.

Kennewick’in doğusunda Idaho’ya çıkan gizlenmiş bir yol keşfettim.

1 Beğeni

Walla Walla tabelasını takip edin

1 Beğeni

Dlc yi alan arkadaşlar görüşlerini belirtirse iyi olur benim gibi kararsızlarda fikir sahibi olmuş olurlar teşekkürler.

1 Beğeni