American Truck Simulator - Volvo VNL Bekleyenler Derneği

Derneğin açılışını gerçekleştiriyorum :sunglasses: American Truck Simulator çıktığından beri Volvo VNL çekicisini bekliyoruz. Model hazırdı hatta Steam’de bile görünüyordu galerisi bile vardı ama gelmedi!
Volvo USA izin vermedi diye biliyoruz. Çeşitli söylentiler duyduk ama sonuç olarak şu an oyunda yok ve büyük eksiklik :frowning:

Volvo VNL yeni modelini bile çıkardı. Haliyle eski modelin gelmesi bu saatten sonra daha da zor geliyor bana eğer lisans anlaşması yapıldıysa yeni model için çalışılmaya başlanmış olması lazım. Tabii sadece bir tahmin…

Bu volvo niye böyle .Her lisansta sorun çıkartıyor

Hangisi gelir bilmiyorum da SCS American Truck Simulator için yeni bir tır getirmesi lazım.

Ah be Volvo. Hiçbir şeyi beklemedik, seni beklediğimiz kadar… Gelse herşey farklı olur. Umarım bu yıl sorunlar hallolur da seni görürüz… Bu arada dernek hayırlı olsun :smiley:

Ats icin en önemli tır volvo bence gelirse çok iyi olur artık aynıtırları sür biyerekadar

Henüz ATS sahibi olmayan biri olarak oyunun güzelliğinden değil, sırf lisanslı ve yeni bir Volvo ile oynamak için oyunu alırım. (Favori araç markam)

Volvo VNL derneğini yeni gördüm Aredeth abimin modunu hep kullanıyorum ama biraz kasmaya sebebiyet veriyor gibi sanki…

"Sanki " yazisini silersen sevinirim teşekkürler

Pardon kuzenim yazmış :joy:

volvo gelmesi zor gözüküyor scs mack cassadia gelse iyi olur