American Truck Simulator - ProMods Kanada Harita Projesi

ProMods Kanada’nın ilk sürümü ile Britanya Kolombiyası, American Truck Simulator’a ekleniyor. 1.39 sürümü için multiplayer destekli yayınlanan ProMods Kanada haritasında Vancouver dahil olmak üzere 13 şehre ve yüzlerce mil otoyol ağına kavuşuyoruz. https://www.simulasyonturk.com/american-truck-simulator-promods-kanada-haritasi-cikti/

ProMods, American Truck Simulator harita projesini açıkladı. Kanada ülkesi ProMods tarafından geliştirilmeye başlanmış. Şu an aşağıdaki şehirler ve yollar var. Washington DLC’sinin de gelmesi ile ATS kuzeye doğru bu modla genişlemeye başlayacak.

Çıkış tarihi ama çıkana kadar blog yazılarıyla bilgiler ve görüntüler paylaşılacak. Güzel bir adım olmuş merakla bekliyoruz.

11 Beğeni

Harika bir haber, artık ATS’ye de geçsinler.

3 Beğeni

CanaDream harita modunu Promods yapıyor biliyordum bir yaşıma daha girdim :smiley:

Son gelişmelerden sonra ATS daha oynanabilir hale geldi artık.

2 Beğeni

Takipteyiz bakalım

Alakası yok ağabey hem belirtmemişler öyle bir şey.

1 Beğeni

Okyanustan geçiş olursa DLC gerekliliği de kalmayabilir.

1 Beğeni

Hayır, ATS’nin şuan Kanada sınırı yok, Washington geldiğinde olacak, Washington’dan Kanada’ya geçiş olacak. Hem DLC isteyecektir bu mod çünkü Oregon ve Washington’dan parçalar kullanacaklardır, toprak yollar filan.

Demek istediğim, haritaya bakarsak California kıyısından feribotla geçiş yapmak mümkün. Promods DLC gerekliliği konusunda genelde bizleri pek sıkıştırmadı bugüne kadar. Umarım yine öyle olur. Kendim için konuşmuyorum bende Oregon ve New Mexico var, Washington’u da düşünüyorum.

Tabii ki kesin bir şey diyemem, benimki sadece bir tahmin…

1 Beğeni

Teşekkürler, Oregon ve Washington mutlaka isteyecektir.

1 Beğeni

ATS iyi güzel de şu işe keşke ETS yi bitirip girselerdi. Çünkü aynı editör sayısıyla işyükü 2 hatta 3-4 katına çıktı yepyeni bir coğrafyada çalışıyorlar, adamların yoğrulmaları da zaman alacak. Kişi sayısı artırılmadığı sürece güncellemeler daha seyrek gelecek :frowning:

ETS2’nin de az işi yok hem yukarıdaki haritaya bakarsak hazır zaten öyle değil mi bir kısmı?:smiley:ATS gelmesi iyi oldu, farklılık oldu, bir yol bulacaklardır bunun için. Umarım ATS tarafında da tutulur mod.:upside_down_face:

1 Beğeni

Böyle 2 oyun olacağına tek oyunda ETS 2 ve ATS bulunsaydı iyi olmaz mıydı ya? İsteyen Avrupa’da sürebilir isteyen Amerika’da sürebilir sonuçta konusu aynı zaten. Varsın 50 GB gibi boyutta olsun derli toplu olsun. :slight_smile:

4 Beğeni

ETS2’de ki sınır kapısı sistemini buna ekleyebilirlermi ki?

1 Beğeni

5 Haziran’da ProMods forumunda bir yönetici çıkış tarihi için şöyle demiş:

It’s the same as for ProMods for ETS2 - “It’s ready when it’s ready”.

Yani belirsiz :smiley:

https://promods.net/viewtopic.php?p=263393#p263393

1 Beğeni

Promods ekibi Kanada çalışmalarına devam ediyor. Kelowna’dan paylaşım yapmışlar.

1 Beğeni

https://twitter.com/ProModsETS2/status/1177858140395757574

2 Beğeni

Ontario, Durand, Detroit, Royal Oak, Pontiac gibi şehirlerde dahildir herhalde. Yapay zeka Tren olarak ise bence Canadian National, Canadian Pacific ve VIA Rail gibi demiryol trenleri oyuna katılabilir Promods Kanada ile beraber. Fakat bunlar lisanssız haliyle gelebilir.