American Truck Simulator - International LoneStar [Ana Konu]

çoook gözel habar bu cancağızımm

Kalite VNL’in bir tık üstünde ama yine de hiç yoktan iyidir. Hayırlı olsun

1 Beğeni

Kalite, VNL’nin 50 tık üstünde. Piksel hatalarından oynanmıyor VNL. Belki ilerde direksiyona bir ayar verirler umarım.
Bu, ATS sevenleri Mack Anthem gelene kadar tatmin edecektir :slight_smile:

American Truck Simulator için International Lonestar güncellemesi yakında çıkacak https://www.simulasyonturk.com/american-truck-simulator-icin-international-lonestar-guncellemesi-yakinda-cikacak/

kabin güzel laf yok kadranları da sevdim dashboard da güzel dokular da iyi duruyor hayırlı olsun

9 Beğeni

Sanırım bu aracın modellenmesi tıpkı Man E6 gibi cad muhabbeti falan. yine de güzel ben beğendim lonestar’ı

1 Beğeni

sevemedim şu tırı.

direksiyon üstündeki kabartmalar dokular çok güzel olmuş.

alttaki orjinal, üstteki paylaşılan kokpit…
Kesinlikle mükemmel görünüyor…
Hayde breee

6 Beğeni

Navigasyon altındaki retarder kolu değil mi?:rofl:

Viva Mexico Map’in yapımcılarından hugoces çok mutludur şimdi :)))
En sevdiği tır geldi. ama hugoces takımdan ayrıldı, o da ayrı bir konu :thinking:

1 Beğeni

dorse freni olduğunu biliyorsun, yanlış bilgi vermeyelim :stuck_out_tongue_closed_eyes:

2 Beğeni

Sipariş vermiştik değil mi ? :smiley: Şaka bir yana modelleme , dokular çok güzel duruyor. Kenworth W900’e veda ediyoruz gibi :confused:

3 Beğeni

Aracın Dashboard tasarımı yol bilgisayarı çok güzel bakalım birebir eklenecek mi ?

2 Beğeni

Benim için öncelik iç dizaynı ve göstergeler. Bu araçata da bunlar dikkat çekiyor, oldukça detaylı ve hoş. Oyunada o kalitede aktarılmış.

2 Beğeni

Bu araç duyurulduğu yıl geldi, zaten modellemesinin büyük bir bölümü bu yıl yapıldı.

1 Beğeni

ETS 2 vs ATS Tırlarına ilgi

9 Beğeni

Bu Lonestar ile ATS’de de yeni bir profil mi açsam diye :smiley: şey ettim 2020’ye böyle girelim.

3 Beğeni
7 Beğeni

Çok takip edemedim belki belirtilmiş olabilir gelecek olduğu tarih belli mi ?

Yarın akşam yayında tanıtacaklar ilk kez orada göreceğiz. Muhtemelen cuma gelir.

Yayın yapmalarının mantığı ne birisi bana açıklayabilir mi ? Şu zamana kadar hangi tırı önceden yayında tanıttınız ya ? Duyurunu yap çıkart gitsin.

6 Beğeni