American Truck Simulator - Convoy Multiplayer

2.38.50 - 2.40.00 arasındaki Batu’nun yaptığı kazayı o an görmemiştim. Yayın tekrarını izleyince fark ettim. :joy: :smiley:

Bende betaya girmiştim daha önce yazacaktım ama unuttum her şey iyi giderken convoy modunda ve singel moda fark etmiyor sıfır kamerasını açıyorum ama f9 a basınca yazı yazdığımız menü açılıyır gps kısmında bulunan bende tuşlar kısmından değiştirdim ama yinede f9 a basınca hiç tepki vermiyor ışınlanma config kısmından gerekli şeyleri kontrol ettim ama yinede olmadı acaba beta diyemi ? Lütfen yardım

1 Beğeni

O aynısı maelesef bende de oldu hocam bende bir türlü bu soruna çözüm bulamadım sorunu parktan çözebilecek biri var mı ? :blush:

serbest kameraya geçmeden önce sanal navigasyonu kapatın ben öyle çözdüm.

1 Beğeni

Selam ; sabah 6ya kadar Mac anthem dlc scs dosyasına yapmadığım kalmadı :joy: 3 saat uykuyla işteyim. Çözemedim. Ucundanda olsa biri anlatabilir mi :grinning:

İlgilenenler deneyebilir :point_down:t3:

13 Beğeni

şu an bizim kullandıklarımız w900 içerisinde yer alıyor
bu yöntem ilk başlarda denemek için güzel gelse de şu an atsde ses dışında bir önemi yok
ets 2’ye çıktığında oradaki araç ve modlarla daha başka olacak ayrıca harita da çalışıyor denendi

*mod paketi şeklinde belli modlar koyulup bir dlcye eklenebilir ancak böyle olabilir

6 Beğeni

JBX Graphics 2 modunu yapan arkadaşla konuştum. Kendi modunun çalışacağını söylüyor bu yöntemle. Grafik modları,harita modları,araç modları… Resmi multiplayer ile çok başka olacak.

1 Beğeni

Benim kullandığım yöntem daha farklı ama aynı mantıkda çalışıyor.

3 Beğeni

Dosyaları açıp içindekileri diğerine aktarıyorum :joy: karadüzen deneme yanılma . Doğru eklesem dosya veya Metin olacakta önce o içerdekiler ne işe yarıyor çözmem gerek.

Maalesef bende denedim bi kaç yol ama olmadı :frowning:

1 Beğeni

Sanal navigasyon sanırım f3 ile kapatılan denedim ama olmadı.

max agam neler söylüyorsun öyle :smiley:
neyse en azından neden izin vermediklerini güzelce açıklamış orijinal içerikle mesele çözülüne kadar modlar gizlenecek
ardından
bam bam bam!

8 Beğeni

Türkçe çevrilmiş hali :arrow_right:

Doğru olan budur zaten.
:arrow_right: Önce hiçbir mod aktif etmeden adam akıllı çalışır hale getirmek, sonra modları devreye almak. Çünkü modlar düzgün çalışan bir sistemi hatalıymış gibi gösterebilir.

6 Beğeni

Video olacak?

1 Beğeni

Video yayınlandı dostum :blush:

2 Beğeni

Ats modsuz az çok oynanıyor ama ets2nin modsuz oynanmayacağını onlarda biliyor.
Yani şuan sadece zaman lazım.

1 Beğeni

Şu an SCS forumda 1.41 başlığında çok saçma bir tartışma dönüyor. Biraz fitilini ateşlemiş olduk. :smiley: tipler gerçekten acayip :smiley:

te böyle okuyok @Emre54
sener-sen-69877b

14 Beğeni

https://twitter.com/SCSsoftware/status/1397780811210973184?s=20

2 Beğeni

yayın önemli izleriz

vnl ile yaptığımız sefer

12 Beğeni