American Truck Simulator - Çift Dorseli Nakliye! - World of Trucks Etkinliği

Etkinlik benim için oyuna bir amaç katıyor. Bir süreden sonra haybeye tır sürmekte sıkıyor hele ki direksiyon setin yoksa. Benim açımdan böyle :slight_smile:

1 Beğeni

Seferlere devam!
Yolculuk san francisco ya dogru

1 Beğeni

Son yükümüzü Los Angeles FedEx şubesinden aldık Yuma Rail Export şirketine teslim edeceğiz.

3 Beğeni

Bitti! Ama ben neden buraya un taşıdım acaba?:thinking:

(

)

2 Beğeni

Yol kapalı dediler dinlemedim …

Heyelânı görmeden virajda nasıl olduğunu anlamadan oraya çıkmışım. :grin:

Neyse servisi aradım aracı çektiler… meğersem servis kapalı yolun diğer tarafındaymış… yani yine görmedim heyelan bölgesini :grin:

Gecerken baktım sadece …

Ceza yemişim :sweat_smile:

1 Beğeni

Sona Yaklaşırken… :blush:

2 Beğeni

Tamamladık!

1 Beğeni

Yolların kralı ile bir işin daha sonuna geldik… :blush:

2 Beğeni

buda benden olsun

1 gönderi var olan bir konu içinde birleştirildi: American Truck Simulator - 1.29 Güncellemesi

Şu fotoğrafı çekmeyi beceremedim ya :blush::grin:

1 Beğeni

Fiyuuv, bir etkinliği daha bitirdik. :sweat_smile:

1 Beğeni

Etkinlik 3 Kasım’da bitecek. Ben daha bitirmedim çünkü betadan çıkmam gerekiyor. Son günü beklicez. :smiley: Haberiniz olsun…

2 Beğeni

Şimdi farkettimde 3 kasım’da bitecek derken ?? 3 aralık olmasın o ? :thinking:

Aynen Hasan abi bende 3 Aralık’ta bitecek diye hatırlıyorum.

Transport a total of 300.000 lb of cargo using only Double Trailers. Do so with jobs connected to World of Trucks, while playing American Truck Simulator, of course. For every delivery, the destination city must be different. Only deliveries with planned trip distance over 100 miles are eligible. We want to give you plenty of time, so we set the deadline to December 3, 2017.

Adamın nwden aklı mı kaldı :smile: 3 Aralık panik yok

Herşey üst üste gelince oldu bunlar, normal şeyler :smile:

Hz. Simuşun kafalar güzel çok şaapmayın mudrunnerdan dolayı çamur falan kaçtı heralde…

1 Beğeni

Ben de acele acele 3 Kasım’da bitecek diye dün ne yaptığımı bile anlamadan yaptım :frowning: neyse en azından free 1.15 TL :smiley: