American Truck Simulator - Çift Dorseli Nakliye! - World of Trucks Etkinliği

American Truck Simulator’ın World of Trucks üzerinden başlatılan online etkinliği hakkında burada paylaşım yapabilir, bilgi alabilirsiniz. Sadece çift dorse kullanarak bir miktar yükümü taşımak zorundayız!

Tüm bilgiler burada;

Etkinliği yaparken fotoğraflarınızı bekliyoruz… :slight_smile: Multiplayer modunda da yapabiliriz.

4 Beğeni

Hemen başlayacağım bakalım :smiley:

Ben şimdi ilk görevi video olarak çekicem akşam canlı yayında multiplayer olarak yaparız beyler :smiley:

2 Beğeni

Hasan’cim aksam icin detaylari yazarsan bizde ona gore hazir olalim. malum senin yayin var gec kalmamak gerek.

1 Beğeni

21de başlayacam 20.30 gibi girerim discorda şimdi ilk videoyu çekeyim akşam bitirmeye çalışırız :smiley: ağır mı yapsak?

100 ton rezilligine dönmesin sonra :joy:

Akşam yayında ağır takılmaca o zaman :smile:

ağır nakliye dahil değil ki :smiley: şaşırdık

Nasıl değil :confused: o kadar yük nasıl tasincak o zaman

Çift dorseler zaten orijinalden daha ağır. Bu arada şimdiden diyim. Hasan abi sol şeridi kapatmayalım lütfen :smile:

Doğru ya çift dorsede ağır yük paketi yok :man_facepalming:t2: kafam nerelerde :sweat_smile:

ödül tırt. zikik arka plan görseli için mi kastırcaz amk :confused:çöp!

Olsun oynamak için amaç katıyor. Ödül için değil amaç için oynamak daha zevk veriyor :wink: ödül bahane ATS şahane

:joy::joy: :joy: Ama yinede güzel ya

aç akşama kadar oyna dostum, amaç istiyosan her gün bir görev yazayım sana onu yap!

sonuç? hiç bir şey…

ne yapsa anlamlı olurdu? deseydi ki kardeşim bu etkinliği yapanlar yeni çıkacak DLC’den %50 indirimli faydalanacak. veya tırlar için yeni geliştirmeler, aksesuarlar vs. kazanacak. o zaman bir anlamı olurdu…

insanlarla etkileşim kuramadığın bir “amaç”, bence amaç değil.

Büyük ödüller olduğu zaman amaç oluyor basit bir şeyde amaç olmuyor mu yani?

Bir şeye emek veriyorsan karşılığını almalısın dostum, bu emek büyükse büyük karşılık, küçükse küçük karşılık. benim her işte mantığım budur.

Mesela bu arka plan zımbırtısı varya, bunu SCS zaten her ay düzenli çerez niyetine oyuna getirmesi lazım. Nedir ki yani?

Tabi ki kimse bu işi yapacaksın diye kafama silah dayamıyor, ama bu tür boş işlerle oyalanmaktan sıkıldım açıkcası.

Beklenen sürüyle yenilik var önümüze gelen arka plan görseli.

ben tatmin olmadım siz olduysanız beni bağlamaz.

Cidden böyle basit şeyleri güncelleme ile ekleyebilir bu konuda katılıyorum. Ödül bu iş için küçük bir hediye ama bedava güncelleme olarak eklemek yerine oynatıp hediye etmekte hoş birşey. MP de keyifli zaman geçirilebiliyor. Görselin güzelliği zaten zevkler ve renkler olayına dönüyor. Yanlış anlaşıldıysam kusura bakmayın. MP de birlikte vakit geçirip keyif alarak bu ödülü alabiliriz :smile:

bir gece ansızın gelebilirim ile peynir teslimatı bitti.

3 Beğeni

Yok canım est, konuşuyoruz. Burası bunun için var :+1:

1 Beğeni