American Truck Simulator - Big Sur Operasyonu [WoTR Etkinlik]

Etkinlik sirasinda ben :slight_smile:

15 gorev bittikten sonraki halim :slight_smile:

sanirim 8-10 gune biter

7 Beğeni

Sırf Big sur etkinliği için oyunu aldım. Zaten alacaktımda bi hayırlı olsun alırım. :smile:

4 Beğeni

H.o bende yeni aldım ats yi s
anki ets ye göre daha gerçekçi görünen yerler var

1 Beğeni

aynen daha detaylı yapılmış ets 2 ye göre. hayırlı yolculuklar bu arada :grin:

1 Beğeni

Son olarak dinamit ile işi bitirdik :smiley: (SCS merkez, patlıyor herkez.)

9 Beğeni

Baya yavaşladı pek kimse yapmıyor galiba

2-3 güne tamamlanır bence. Pazar gününe kadar biter.

bu kadar yavaşla 2 3 gün sanmam yavaşladıgını düşünürsek 1 haftayı bulur

Hafta sonu giriyor araya. Bence şu anda çalışıp hafta sonu evde olan milyonlarca insan var. Bu etkinliği tamamlayamayan insanlar bence hafta sonu girip tamamlarlar diye düşünüyorum. Bu benim düşüncem. Bu yüzden de hafta sonu biter diyorum.

Ve etkinlik biter

Arkadaşlar ben burada sürekli yapılan işleri buradan paylaşıyorum sizleri de bilgilendirmek üzere yapıyorum. Gerçi herkes belki WoT sitesinden kontrol ediyordur belki. Ben bir rahatsızlık veriyorsam özür dilerim. Amacım bilgilendirmek. Şu an ki tamamlanan görev sayısı 408.471’dir. Yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik sayılır. Birkaç güne biter diye ümit ediyorum.

Peşpeşe yaptığın paylaşımları editleyerek yaparsan bence başka problem yok :smiley:

Arasında 6 saat olduğu için öyle yaptım. Bir karışıklık olmasın diye.

Bu arkaplan temasını alabilmek için 500.000 bitirilmesi mi gerek?

Bildiğim kadarıyla 500.000 bitince bunu vericekler diye biliyorum yanlış hatırlamıyorsam
san%C4%B1r%C4%B1m

Kaldı 82.454 bin kişi akşama biter. Akşam bi el atalım bitirelim scs cuma günleri sever bizde onlara cuma günü neşesini verelim.

1 Beğeni

Arka plan teması verilmiyor bu etkinlikte.

Pazar bu iş biter gibi duruyor, hadi bakalım…

akşam ve gece yarısı veyada yarın biter

Çok zor. Pazartesi’ye sarkabilir belki ama Pazar bitme ihtimali daha yüksek.

Once the community goal is accomplished, every participant will receive “Operation Big Sur” paintjob commemorating the shared effort. (In order to qualify for the community reward, you must complete at least 5 event deliveries). Denildiğine göre o zaman etkinlik bitiminde boya paketi mi geliyor?

1 Beğeni