American Truck Simulator - Big Sur Operasyonu [WoTR Etkinlik]

71.710 olmuş biile. 10 güne biter bu etkinlik.

1 Beğeni

Ben hızlı ilerliyor yetişemem diye dün akşam bitirdim :smiley:

70.000+

Aslinda bu etkinligi getirmeden once 5 tane hazir guncelleme yapabilirdi. Bunu depolayip bekletirdi. suanda 70.000 binde 100.000 olunca mekan degisir biraz daha genişlemiş olup 1 guncelleme getirip bir sonraki 200.000 binde bir tik genişlemiş olur. 500.000 de o yol açılmış olup etkinlik bitmis olurdu. Daha güzel olurdu Bu benim kendi fikrimdir.

1 Beğeni

teknik olarak yorucu ise yapılmaz
bu ilk olay ben daha karmaşık işler bekliyorum
öyle oyunda çok animasyonlu değişkenli şeyler zaten yok keşke olsa…

yine de çok harika bir etkinlik video çekme zamanı yarın kısmetse akşama da yayın yapmak istiyoruz

3 Beğeni

End of the day

3 Beğeni

Güncelleme geldi MP’ye! Girip birlikte yapabilirsiniz!

Birliktelik <3

3 Beğeni

? :thinking: Uçan uçana…

1 Beğeni

rotterdam merkezli şirketime evrakta sahtecilik ve birkaç sebepden dolayı el konuldu banka hesaplarım donduruldu ve hakkımda yakalama emri çıkarıldı kaçak yollarla beşparasız ABD ye kaçabildim. Neyse ki bu aralar çok yoğun soför arayan sirketlerin birinde işe başladım :smiley: sanırım bir süre avrupaya elvada diyeceğim :slight_smile:

1 Beğeni

MP’de ortam harika gözüküyor. Güzel bir birliktelik projesi oldu… :blush:

3 Beğeni

Yola trafik koyabilirlermiş. Herhalde sadece tır olacağı için beceremediler.

Yanlız tek bendmei oluyor bilmiyorum ama WoT’un sitesidne sayfayı her yenileyince yük ağırlığı artıyor şuan 78 binde ve 15’inide yaptım görevin

78 bin olan; Genel hedefimiz olan 500,000’den yapılan teslimat sayısı !

Gün batımı ile arızalı araç teslimatı :slight_smile: :slight_smile:

1 Beğeni

Toprak yol non collision mu?

akşama yollardayız kısmetse :smiley:

@YigitE fotoğrafını kullandım.

3 Beğeni

Oralet Birlik’le misin abi?

Akşam Oralet Birlik ile olacak normalde tek başıma herhangi bir simülasyon oyunu oynama programı var da bu gibi istisnalar olacak. O yüzden sohbetten katılabilirsiniz siz de peşimize!

İki yayının aynı anda olması zor olacak. Bir yandan SCS bir yandan senin yayının. İnsanlar bölünür bu akşam veya imkanı olanlar aynı anda iki yayına da bakarlar.