American Truck Simulator [Ana Konu]

Sanırım scsnin 1.40’ı çiftlik bank mevzusuna döndürdüğünü söylememe gerek kalmadı artık.Unutun artık 1.40’ı arkadaşlar :rofl:

5 Beğeni

Wot bakıma alındı 2 saat önce :roll_eyes:

Oh shit another Ats content…

9 Beğeni

2 Beğeni
3 Beğeni

Bu oyunda DX11 'den kaynaklı oyunun kapanması sorununu yaşayan var mı?Gamelog üzerinde yazanlar;
[dx11] error creating render target view
[dx11] meta_copy: failed to create SRV (0x887a0005)

[dx11] Failed to create texture (/vehicle/xxxx/xxxx/xxxx.xxx) (0x887a0005)

Oyun aniden kapanıyor 5 dk içinde yada 1 saat içerisinde de oluyor bazen?Diğer oyunlarda karşılaşmadım hiç buna benzer sorunla. Sürücüler güncel. Kalıcı bir çözümü var mıdır?

Colorado’daki bir rüzgar türbini inşa sahasının girişini böyle geniş yapmışlar. Acaba sadece görünüm amacıyla mı yapılmış yoksa başka bir şey için bir hazırlık mı? :thinking:

17 Beğeni

Ben ilerde Kanat taşımak için orayı yaptıklarını sanmıyorum ama;
Ats ekibi baya mantıklı bi iş yapmış.
Mesela oraya lowboylar ile tribünün ana parçalarını getirirken, o yapılan yola girmeden direk ana yoldan girmeye kalkınca manevra baya zor oluyor…

3 Beğeni

:star_struck:

-Gece çok iyi yayını kaçırmayın derim. ’ Trafik lambalarının geçişi değişmiş ’ Sinyaller yolda çok iyi yansıyor ’

10 Beğeni

Farlar gerçekçi olacak demişlerdi güzel olmuş farlar.

sizce bu görüntü bir model kamyon hak etmiyor mu???

12 Beğeni

78like yemiş tweet :smiley: yani orada gördüğünüz model kamyonlardan biri artık benim
eğer değilse avrupa model kamyon hakları mahkemesine gidicem :smiley:

8 Beğeni

@HasanOfke Bu varken Uzun burunlu tırları ne yapayım ben :smiley:

13 Beğeni

evet banlama sebebini bulduk hayırlı olsun zaten yeni ışıklandırmadan sonra senin görüntülerine katlanmak istemiyorduk :smiley:

ben de büyük olanı seçerim herhalde ama bir reno değil ya :frowning: kaputu açıp motora bakayım falan video çekmeye göstermeye değsin :smiley: belki o da olur :smiley:

6 Beğeni

1.40 konusu kapalı olduğu için buraya atayım dedim :smiley:

3 Beğeni

Yayında da ATS için 1.40 çıkarırlarsa güzel olur :smile:

Öyle umuyorum… Yarın veya cuma başlatırlar zaten. Biz ATS önce olur dedik ETS2 oldu :smiley:

1 Beğeni

Şimdi değilse ne zaman? @ScsSoftware :smile:

4 Beğeni

demin ats den kalktım 2.5 saatlik bi sürüş yaptım en uzak rotaları belirledim sizin belirlediğiniz 2.5 saatten fazla süren rota varmı harita ets gibi olmadığı için en uzun 2.5 saat sürdü bende normal hızda kurallara uyarak 2*3 kere wc ye gittik bide İ)

Washington-Idaho-Utah-Colorado-New Mexico üzeri gidersen baya uzun oluyor ve güzergah baya iyi.

New Mexico’ya California üzerinden de gidersin uzaklıklar yakın olur ama California yolları aşırı sıkıcı ben tercih etmiyorum şahsen.