American Truck Simulator [Ana Konu]

SCS yeni teknolojilerin minimum 5 yıl gerisinden geldiği için pek hemen olacağına hiç ihtimal vermiyorum.

2 Beğeni

Adamlar müzik konusunda bile atsye önem vermiş.

Çok iyi.:+1:

4 Beğeni

kesinlikle, şu colorado tanıtımını mesela

2 Beğeni

49x sleeper cab?

OR 1.40 ? Dermişiim :smiley:

niyese ben betayı bu sefer ilk önce ets ye çıkaracaklar gibi bir his var iberia için

Pfeizer aşısı dağıtma wot eventi.:smile:

1 Beğeni

Muhtemelen Cruising Colorado etkinliğini sonlandıracaklar. Noel’den sonra bitecek demişlerdi.

3 Beğeni

Bakım oldu mu ya?

2 etkinlikte 17 ocakta bitecekmiş ocak sonu kapalı betaya mı geçerler yoksa açık betaya mı ?

1 Beğeni

Kapalı betada test eden kaç kişi vardır bilemiyorum ama Işıklandırma gibi büyük bir güncellemeyi uzun süre kapalı test edeceklerini de sanmıyorum. Sistemden sisteme farklar olacağı için, experimental olarak başlatıp topluluktan destek almak isteyebilirler. Umarım öyle olur, anlata anlata bitiremediler ışıklandırmayı :smiley:

8 Beğeni

Arkadaşlar gene rota eklerler bence uzun beta olur sleepeer cabin de gelir bu güncellemede değil Utah birkaç rota idaho ya da rota eklenir ben aksini düşünüyorum yeni ışıklandırma ve gene keşfetmek için diğer haritalara gelir ekstra editör değişiklikleri pbr kütüphanesi gibi bence Californianın yeni parçalarını editörden
görebiliriz wyomingde geçerli yeni kaya parçalarını mesela

Kardeşim iyi hoş cümleye büyük harfle başlamışsın tebrik ediyorum, ama cümlelerini bitirdiysen sonuna ne nokta koymuşsun ne de cümlelerini virgülle birbirine bağlamışsın. Türkçe yazılan yazıyı anlamak için gereğinden fazla çaba sarf etmemiz biraz enteresan oluyor açıkçası.

11 Beğeni

Zaten kapalı betadalar ve 1.40 güncellemesi de hazır ancak betagamer’da dediği gibi sadece aydınlatma bekleniyor. Arada veritabanına bakıyorum, yaklaşık 9 gündür bir veri girişi yok. Gerçi noelden sonra tekrar işe başladılar ama şuanlık herhangi bir şey yok, bugünkü yayında belki bir şey anlatılabilir

1 Beğeni

Daha yeni ışıklandırmaya dair kabin içi görüntüsü dâhi paylaşılmadı, benim tahminimce haftaya ışıklandırma ile ilgili bir blog paylaşılacak. Beta ise 28 Ocak civarı gelir gibime geliyor bir sonraki blog yazısından 2 hafta sonra yani.

2 Beğeni

2021 yılının, 2020ye 5 çekecek şekilde ATS fırtınası olacağının en güzel özeti…

11 Beğeni

Resimdeki göbek kapağı bazı arkadaşlarımızda var bazılarımızda yok. Neden böyle oldu merak ettik doğrusu. Bir bilgisi olan varsa yorumlarını bekliyoruz.

wheel tuning pack olması lazım eğer yoksa normaldir gözükmemesi ama eğer olupta gözükmüyorsa oyunda sıkıntı vardır

wHELL tuning pack var . Mevcut benim oyunda var. Olmayan arkadaşlarda nedenini öğrenmek istedik.