American Truck Simulator [Ana Konu]

Bu Hard Truck etkinliği ne zaman bitecek ?

7 şubat 2021 de bitecek

Montana ve Wyoming çıkarsa sırada ya Teksas yada Midwest eyaletlerinden biri oluyor.Bence SCS 1 yıl Midwest eyaletlerini(12 eyalet) çıkarmaya çalışacaktır tek dlcde aynı ETS 2 deki mantık gibi.Daha sonra belki yada ilk önce Teksas çıkar 6 ay içinde.Teksasın yüzölçümü çok büyük…2025 e kadar tüm Amerika biter.Çünkü Montana ve Wyomingten sonra ecnebilerin landmark dedikleri olaydan pek yok doğudaki eyalerde batıdakilere göre.Batı eyaletleri gerçekten SCS için ilkti.Emekleme dönemi atlatıldı.Özellikle taş,kaya grafiklerine bakanlar ne demek istediğimi anlarlar.Midwestteki deneyimle güney,doğu Amerika diye bundle yaparak haritayı tamamlarlar(Belki Alaska ve Hawaiide eklenebilir).

Son güncellemeden sonra, özel nakliye görevi aldıktan sonra oyunu save yapıp çıkıp tekrar girdiğimde aracın ön ve arkasındaki eskortlar yok oluyor. Özel nakliyeye eskortsuz devam ediyorum. Böyle bir durumla karşılaşan oldu mu?

arkadaşlar dün harici sözleşmelerden 500 mil etkinliğini yaptım, hard truck boyama hediyesini nasıl alacağım ve aktif olacak ?

World of truck sitesinde events kısmında yaptığın etkinliğin sayfasına girip reedem steam yaparsan envanterine gelir.

1 Beğeni

teşekkür ederim dostum

1 Beğeni

American Truck Simulator, full olarak tamamlandı.

3 Beğeni

colorado ile kesin şekilde gördüm bu oyun çok acayip yerlere gidiyor. ets de bunu hiç dememiştim ama ats tarafı başka seviye.

Ufak bir mod yardımıyla açığa çıkan bir görüntü… Zaten biliyorduk. :smiley: :laughing:

10 Beğeni

Colorado da tamam…

Evet, Wyoming ve Texas konuları nerede ?? :face_with_hand_over_mouth: :sweat_smile:

12 Beğeni

Vayy! Akraba ziyareti :smile:

3 Beğeni

ATS modları konusu silimiş galiba bulamadım.

Hava modunu indirmiştim biri dışında resimleri yok bunlar nedir hepsini aktif etmeli miyim?

O kısma illa resim koyulmak zorunlu değil. Adam resim koymamış olabilir.

ATS ye lisanslı bişeyler gelicekmiydi araç hariç ? lastik olur dorse olur tuning pack olur yada başka bişey bu konu hakkında bilgisi olan varmı ben o sıralar pek takip etmiyordum

Colorado’ya özel yayında Brigdestone DLC ile ilgili konuşmalar geçti ama bunun doğru olup olmadığını konuşmak için henüz çok erken

3 tane dlc var gelecek ama ne olduğunu bilemiyoruz ne zamanda geleceğinide bir tanesi sanırım cascadia ama diğer ikisi belli değil

Yeni Volvo VNL’in gelip gelmeyeceği hakkında bilgisi olan var mı?

2 Beğeni

Ses kayıt listesinde ismi vardı.%99 yapıyorlardır herhalde bizden daha isteklidirler.:smiley:Hatta belki selçuk abi bu hafta aynalarını yapmış bile olabilir :smiley:ama ne zaman gelir bilemeyiz.

:grinning: :grinning:

3 Beğeni