American Truck Simulator [Ana Konu]

American Truck Simulator - Meksika Harita Modu (Viva Mexico)

ATS oyuncularına bu Meksika harita modunu şiddetle tavsiye ediyoruz.

4 Beğeni

Alın kendinize gelin :smiley:

2 Beğeni

New Mexico başarımları eklendi.

bugün yazı gelebilir :smiley:

Gelsin ya, merak ettim şu Sky Delivery başarımını.

o balonların olduğu yerden geçince geliyordur
onla alakalı bir şey yapılmıştır
https://www.park.simulasyonturk.com/t/ats-new-mexico-dlc-cikisina-dogru-kesfetme-konusu/392/8?u=hasanofke

2 Beğeni

1881 ? One oluyor acep

Santa Fe’de bir müze…

1 Beğeni

ATS New Mexico için Sky Delivery başarımının solunda ne olduğuna dair bir ipucu yazıyor.
“an-124”
Antonov An-124 Ruslan uçağı demek. Meksika’ya falan çok inmiş. New Mexico’da bir havalimanında buna yakın teslimat yapacağız herhalde :slight_smile: Benim aklıma başta balonlar gelmişti ama değilmiş.
An-124 Ruslan

2 Beğeni

Peki dorseyide antanovun içine park edecez mi? :joy:

Hayır. İçine etmeyeceğiz. Çekici nereden çıkacak? Ön kapıdan mı :smiley:

2 Beğeni

İçine edemeyiz zaten forkliftle indirip kendileri yüklemek zorunda yani onu da biz mi yapalım :smiley:

olmuşken 225 olsa bari. bugüne kadar yapılmış en büyük uçak.
yapılma amacı buran adlı uzay gemisini taşımaktı,sovyetlerin dagılma dönemine denk gelince proje rafa kalktı.
225 ve kardeşi kiralık ucan yük komyonu olarak kullanılıyor (türkiyeye 3 kez geldi)
buran ise adını unuttugum moskovada’ki nehir kıyısındaki büyük park içinde duruyor.
elimde dondurma yürürken birden karşıma cıkınca dondurmayı fırlatıp koşup yanına gitmiştim :joy:

4 Beğeni

google saolsun adını buldum parkın =) gorky park
10 liraydı içine girip gezmesi

3 Beğeni

Antonov 124 için Tren teslimatı olabilir çok büyük kargolar taşıyor çünkü.

30 Ekim 2017 (Tab2 kesin değil SCS’yi beklemeliyiz.)

Excalibur, 27 Ekim olarak listelemiş. Ekim sonu garanti zaten kapalı betada testler sürüyor 1 aydır… :slight_smile:
Italia DLC de 1 Aralık olarak listelenmiş.

1 Beğeni

Yalnız NewMexico steam üzerinde hala listelenmemiş .

NM Depot onun zaten. İtalya gibi yapmadılar onu.

Açıkçası NM yu italyadan daha çok merak ediyorum . Çünkü NM yeni bir ortam sunacak ATS oyuncularına… ha burda italya aynı ortam olacak manasi çıkartmayın :smile: