American Truck Simulator [Ana Konu]

Sanırım DX11 ve Vulkan desteğini 2019 da getirecekler çünkü steam 1 ocak tan itibaren windows xp ve vistaya destek vermeyecek.

1 Beğeni

Jessica Lynn’in parçaları soundtrack olarak eklenecekti sanırım, eklendi mi onlar?

yok öyle bir şey henüz konser alanı yapmışlar ama daha bulamadım

Daha yavaş olamazlar sanırım. Hadi diğer şeyler neyse de sadece birkaç parçayı dosyalara ekleyecekler.

Ya da sıfırdan özel bir soundtrack mi yapıyorlar acaba?

1 Beğeni

beyler ats mpde wınter mod yokmu ya

Yok şu anlık.

1 Beğeni

tamm eywll bende 1 saatır arıyorum sıtelerı gezdım hep

4 ₺ lik Skin paketi 0,70 kuruş 'a geldi…

ATS aldircak kendini volvoda kapiya dayaninca :neutral_face:

1 Beğeni

Bende 2 sını bır aldım

beyler bu atsde nasıl odun dorsesı alıcam ben bılen vamrı hıcbır harıta dlcm yok ama serbest calıs dıyorum b ı turlu kutuk yada odun cıkmıyo

O dorseyı almak ıcın Oregon DLC sıne sahıp olman gereklı ve dıger yenı gelen yukler ıcınde O DLC gereklı

Öncelikle herkese merhaba. İngilizce’si iyi olan birisi SCS ye şu “120” yolunu iş yaparken navigasyonu oradan geçirmeme ile ilgili mail atabilir mi? Bildiğiniz üzere orası milli park ve girişinde gişe var. (Tabi ben bunu bilmiyordum.) Gişeye geldiğimde “yassah hemşerim geçemezsin” dedi. Arkamda da trafik oldu geride gidemiyorum. Neyse kenardan zar zor geçtik. Yani anlatmak istediğim işi aldığımızda navigasyon oradan geçirmesin. Biri bunu düzgün bir şekilde SCS’ye anlatabilirse sevinirim.

1 Beğeni

Oynanış ayarlarında en iyi yol seçeneği var o seçili mi?

“En kısa” seçili. En iyi yaptığın zamanda tali yollara daha az sokuyor.

Haritadan kendiniz yolu değiştirebilirsiniz.

en kısa seçersen öyle gösterir en iyi yap sonuçta orası tali yol geçirmez o zaman

1 Beğeni

bunları oyunda gören varmı

Yok bu otobusu, polıs arabasını da hıc gormedım bıt sonrakı guncelleme de gelır belkı
O otobus Scanıa nın otobusu olabılır Amerıka Meksıka da kullanılan