American Truck Simulator - Ana Konu

usa
tır
türkçe
taşımacılık
sürüş

ohaa biz de bir şey sanıyoruz geçerken herkes görüyor zaten :frowning: gizli değil sadece yan yol kapanmış

Bu gizli yol başarım olan yol mu ?

Yep, o başarım olan yol.

amerika kenworth ile avustralya kenworth ayrı. k200 usa satılmıyor

Yapma yaa. Bütün hayallerim yıkıldı.

K100’de mı yok? T2000 falan. Bunlarda mı yok?

bir sorum olacak ats de dorseler en fazla ikilimi oluyor üçlüsünü bulamadım yoktu nasıl kullanabilirim yardımcı olabilecek var mı?

ne demek iyi oyunlar :smiley:

Mack tır, belki bir gün Ats’de görürüz :smiley: . 2018 Mack Anthem https://www.youtube.com/watch?v=08Lef1fO2bA

OFF OFF mack süper be :smiley:

Geleceği kesin değil. Hiç umutlanmayın bence.

2018 Model Volvo VNL Yeni Volvo. Güzel tıra benziyor
2015 Kenworth T680 ARI 144" Sleeper Big Bunk Karavan gibi tır
Tırdan karavan yapmak

Beyler bişey sorucam ats tır alıcam fakat yataklısı yok hani seviye istiyitorlar ben yataksızı aldım e dinlenmem de sıkıntı cıkıcak her dinlenmede otele gitmek zorunda kalıcam sizce almalımıyım beklemelimiyim ?

Yataklı olanı seçsen bile istediğin yerde dinlenebilecegini zannetmiyorum yada öyle bir şey varsa ben bilmiyorum :slightly_smiling_face:

Bazı dinlenme tesislerinde otel yok o yüzden demek istedim yoksa bende biliyorum almayı ayrıca yemek cay sıkıntısı olmaz yataklıda öyle düşün bide

O yatak olayı sadece görsellikten ibaret, başka olayı yok.

Farketmez yatak yinde o olduktan sonra uyursun orda aslında direksiyondan kalkıp yatağa gecip entere basıtığında uyusa keşke bazı oyunlarda olur ya mesela

ETS2 ve ATS de gta gibi karakteri hareket ettiremiyoruz ama ; evet olsun ister herkes ama yok :slightly_smiling_face:

karakter değilde o şekile olsun karakter görünmesin yinede kalksın öyle olsun belki olur efsane olur ama :smiley:

San francisco ya köprüden giriş yaparken sağ taraftaki şirketlere yük götürüyorsanız eğer park alanını gösteren beyaz çizgiler gözüküyor farkeden oldu mu hiç ? :thinking: