American Truck Simulator [Ana Konu]

Yayındaki reyis %99 ihtimalle Nebraska ve Arkansas’dan sonra Missouri’nin geleceğini doğrulamış oldu :laughing:

2 Beğeni

Sırada Güney ve Kuzey Dakota vardı, sıra bozuldu. :slightly_smiling_face:

Pavel Šebor reyis 1.48.5 planımıza göre gidemediğimiz için oldu 1.49’da motor güncellemesini çıkarmak istiyorduk ama her şey planımıza göre gitmedi sıkıntılar yaşadık dedi

Bu bilgiye dürüst reaksiyonum:

7 Beğeni

hala 10 yıl önceki röportajı tekrarlıyor. yok ambulansmış yok kurtarma aracıymış yok roleplaymiş.

6 Beğeni

O zaman 1.50yi bekliyoruz sabırsızlıkla…

2 Beğeni

Arkadaşlar bence 1.49 grafik güncellemesinin ilki gram gram verecekler grafikleri bence hepsini pat diye getirmeyecekler çünkü süreklilik olsun Pavel bundan burun kıvırıyor hepsini getirseler ilgi getirmeyecekler arkadaşlar

röportaj mı yoksa canlı yayında mı söyledi? röportajsa link atar mısın

Daha yeni yayınlandı. Ne olduklarını tahmin edebiliyorum.
https://steamdb.info/app/2720080/

Paket baya uyguna geliyor, değerlendirmek isteyenler alsınlar bence.

2 Beğeni

Liste dışı bi video

2 Beğeni

Video’yu kapatmışlar nedense :slight_smile: 4900xe modelinin önüne geldiklerinde Western Star’ın marketing manager’ı Anthony Pires kadraja girip güzel araç merak etmeyin o iş bende der gibi bir hareket yapmıştı bende o kısım için görünüşe göre bu araç oyuna geliyor yazdım belki ondan gizliye aldılar :smiley: Western Star’la iletişimleri iyi gelirse süpriz olmaz zaten.

1 Beğeni

Videoyu tekrar yayınlamışlar

2 Beğeni

https://twitter.com/SCSsoftware/status/1732407294535577720?s=19

3 Beğeni

Michelin geliyor demek. Kaç kere söylüyorum Alcoa jant getirin diye çünkü bu jantlara ne takarsan tak fark etmiyor. ATS’deki jant modu kendi lastikleriyle geldiği için kullanamıyorum aldığım paketi sadece modsuz profilde Goodyear’lar takılı.

3 Beğeni

2024 Harika bir yıl olacak…

1 Beğeni

Valla refikhan’ım daha önceki yıllarda da aynısını diyorduk hiç te öyle olmuyor…

3 Beğeni

batuhan2941 çok önemli haber var blogta utah,arizona,nevada,kaliforniyayı gezmişler milli parkların görüntülerini almışlar refarans olarak yani demek oluyorki yanilemeye utah’ta girdi çünkü arizona ve utah bir kısmı aynı doğal milli parklar kötü özelikle utah ve arizona arasındaki monument walley parkı çok kötü duruyor o yol gerçekçi gelmiyor sanki çizim hataları var gelişi güzel çizilmiş arizona grand kanyon parkıda kötü kaya texture çok kötü berbat sanki çok düşük görüntü buraların yenilenmesi şart bence utah dlc’sini yenileyecekler çünkü utah’ı gezmiş adamlar bende bundan 2024 harika yıl olacak dedim batuhan2941

Kimsenin dikkatini çekmemiş belli ama bu gece ATS Michelin yayını var ve ATS’de şu an Michelin lastikleri yok. Bu gece yeni DLC çıkacak demek bu.

1 Beğeni

Ayrıca ETS2 içinde güncelleme oldu!

6 Beğeni

Yeni dlc ats’ye hayırlısı olsun

9 Beğeni