American Truck Simulator [Ana Konu]

Saydıklarının bir tanesinin eklenmesine zor gözüyle bakıyor herkes :joy:

1 Beğeni

Sen fazla hayal kurmuşun kardeş.

2 Beğeni

yazdıklarını yapsalar fps çakıldı diye scs’ye sövecekler.

4 Beğeni

arkadaşlar ats’de harita yüklenmesi metodu değişmeli çünkü yeni teknikler bilgisayarı yoruyor harita+grafikler sistemi zorlayacak iki seçenekli olmalı batı,doğu amerika böyle olursa harita nedenli kasmalar azalır haritalar ram’i zorluyor hem meksika,kanada içinde geçerli

13 Beğeni

:joy::joy: Vallaha arkadaşın yazdıklarını okuyunca mantıklı da geliyo, birşey de diyemiyorum o yüzden.

1 Beğeni

arkadaşlar 280 TL param var da hangisini alayım karar veremedim. Hepsini birden alamayacağım. Aşağıdaki yazanların haricinde olan dlc ler elimde var. Nasıl yapayım

Oklahama (180 ) - Wyoming ( 180 ) - Texas ( 270 TL ) - Montana ( 180 )

W900 Tuning pack ( 60 ) - Lode King & Prestige Trailers Pack ( 60 )

tabikide Texas, fakat daha çok dağ yolu olsun dersen Montana, Texas daha çok şehir ve şehir içi odaklı büyük kavşaklar otobanlar falan, fakat benim gözümde daha kaliteli montanadan, dağlık yollar bol olsun diyorsanız Montana ama kalite ve daha büyük olsun diyorsanız Texas, zaten boyut olarakta Texas 2 katı belki daha büyüğü, benim tercihim texastan yana olurdu arada kalsaydım

1 Beğeni

steam dolarla satışa başlayınca oyunların fiyatı ne kadar etki eder kestirmek güç olacak. Şu anki fiyatlara denk gelirse her ay 1 tane alır koyarım kenara. Alsam da oynayamıyorum şuan zaten. Pc yi yaktım , okul zamanından kalma laptop var oda anca football manager oynatıyor. Tavsiyene uyup Texas alacağım , belki daha başka dlc alamayız belki.

https://twitter.com/SCSsoftware/status/1729475205989318740?s=19

Yarın yayın var fotoğraftada sanırım yeni tarım makinaları taşıyacağımız dorse paketinden bi yük var sanırım

Kesin o, çünkü Kansas DLC ile birlikte çıkacak deniyordu.

yeni volvonun kabini diğer tırlara göre daha karanlık geliyor bana. sizce de öyle değil mi? sanki hafif bi texture hatası olmuş gibi.

2 Beğeni

@SiSL ?

6 Beğeni

Sisl abi tarihleri karıştırdı herhalde :slight_smile:
Sıkıntı olmadan adminler konuyu derhal kaldırsa iyi olur

Karıştırmadım

1 Beğeni

Dün akşam SCS yayınında sağda oturan kişide CAT şapkası vardı. CAT şu an lisanslı olarak herhangi bir şekilde yer almıyor zaten bir ara çeşitli statik modeller de daha dandik modellerle değiştirilmişti. Volvo gibi CAT lisanslı makineler de gelecek galiba. Marka konusunda hep temkinli olan SCS gidip de dalgasına CAT şapkası takacak değil.

8 Beğeni

Devreye giren şey dep freni ya da Abd deki ‘‘Jake brake’’.Motor freni dediğin şey zaten vitesin düşüp devirin yükselmesi ve bu sayede frenlemeye yardımcı olması.Otomatikteyken dep frenini açarsan motor frenini de otomatik kendi yapar ya da bazı retarderli araçlarda da aynı şekilde.Ama manuel de sen zaten araca devirime karışma diyorsun.Yine dep devreye girer ama çok etkisi olmaz vites düşmedikçe.Eksik bilgim olabilir bu arada.

Şu an ki yayında da sağdaki adamda yine CAT şapkası var.

Hesap güzelmiş :rofl:

1 Beğeni