American Truck Simulator [Ana Konu]

Uzun zamandır ATS’ye girmiyordum. Girdiğimde de normalde WS yeni aracını pek almazdım. Geçen gün etkinlik için alayım dedim de bir hata dikkatimi çekti. Araç kör nokta uyarı ışığı dibimizde araç olmamasına rağmen belli bir açıda sabit şekilde yanıyor. Kafamı tamamen sağa döndürdüğümde ise sönmüş oluyor. Bu herkeste oluyor mu?

2 Beğeni

Evet bende denk geldim bu hataya.

1 Beğeni

evet bende dün fark ettim bende sürekli açık o kör nokta uyarı ışığı hiç sönmüyor :smiley:

1 Beğeni

Bende kafayı tam sağa çevirince sönüyor. Çok yanılttı o beni. Hep araç varmış gibi hissettiriyor ve yanıltıyor beni.

1 Beğeni

SCS Software, kör nokta uyarı ışığının çalıştığına dair bir bilgi paylaşmış mıydı? Tanıtım videosuna baktım böyle bir şey göstermemişler. SCS bu, eğer çalışıyorsa alın size yenilik diye gözümüze sokarlardı videoda çünkü.

1 Beğeni

Tanıtımlarda bende göremedim ama geldiğinde düzgün çalışıyordu diye hatırlıyorum.

Eğer çalışıyor ise tanıtım videosuna konulurdu.

Bende de var o hata

Belki de acil fren sistemi gibi daha test aşamasındadır. Çözülmesi gereken sorunları vardır.

:face_with_monocle:

bu ciddi mi asfhgfgashjasdf scs ye bak senn

4 Beğeni

Bir DLC daha…
https://steamdb.info/app/2209650/

2 Beğeni

lma?Oklohama???

1 Beğeni

bencede oklohama dan itibaren kansas nebraska diye yukarı doğru genişleyecek harita

4 Beğeni

gene paintjob?? gümledim şakasız :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

W :thinking: Western, Western Movie Paintjob ?

Hem Sheriff demiş hem de resimde kovboylu bir paintjob var. Hem Texas dlc geliyor Texas eski bir kovboy eyaleti olduğuna göre bu mantıklı…
Ama 14 tl’de vermek istemem yok kalsın.

Wild West Paint Job DLC hayırlı uğurlu olsun.

1 Beğeni

Ne desek bo…

2 Beğeni

2 Beğeni

American Truck Simulator için Texas DLC’mizin çıkışının kutlanmasında ve klasik Vahşi Batı ve Spaghetti Western filmlerinin onuruna, yarın Texas harita genişletme sürümüyle birlikte yepyeni bir boya işleri paketini tanıtacağız.

Wild West Paint Jobs Pack DLC, Texas ile birlikte çıkacakmış…

1 Beğeni