American Truck Simulator [Ana Konu]

dosya bütünlünü doğrula belki işe yarar bide mod varsa kaldırıp denermisin yükleri

2 Beğeni

Tamamdır dediğiniz gibi yaptım sorun çözüldü. Çok teşekkür ederim, Allah razı olsun… :pray:

3 Beğeni

@emre5252 @alper26 Sorunlarınızın cevabı aslında paylaşılan bloglar da yatıyor. Her eyaletin kendine has bir şeyi var. Örneğin, Colorado altın eyaleti veya Oregon kereste ve odunlarla ünlü eyaletler; buna bağlı olarak yüklerinizi almadan önce dorsenizin o yüke uygun olup olmadığını kontrol etmelisiniz. Yeni gelen dorse çeşitleri (ki yakında daha da çoğalacak) veya yenilenen dorseler buna örnek olarak gösterilebilir. Bakmanız gereken bloglar, dorseler ve şehirler hakkında bilgi veren bloglar olmalıdır. :slight_smile:

4 Beğeni

Arkadaşlar uzun zaman sonra ATS girdim. Oyunda hiçbir mod kurulu değil. Araç içinden dışarısı daha parlak görünüyor ayarlarla oynadım ama düzeltemedim. Bazı sitelerde hdr ile alakalı demişler ama oyunda HDR ayarı kaldırılmış. Ne yapam gerek?

3 Beğeni

yeni aydınlatmadan sonra işler değişti. çok güneş varsa öyledir. ats bu nedenle daha da garip oldu. çölde maalesef bu grafikler biraz sırıtıyor ama senin grafikler de düşük olunca iyice değişik durmuş.

6 Beğeni

Onun çözümü yok malesef bende scs forumda konu açmıştım bişey çıkmadı. Hdr ile alakalı imiş,olması gerektiği gibiymiş felan filan.

Ayrıca kabin içinde zoom yaparsan o renklerin düzeldiğini göreceksin,ama bırakınca tektar eski haline dönüyor.

:arrow_down:

1 Beğeni

Morgana etkinliğinin hedefe ulaşması ile ilgili bir şey çıkmasıında.

1 Beğeni

Bunun için mi? :man_facepalming:

3 Beğeni

ZORRRRTTTT

7 Beğeni

Scs’ye yapmak istediğim.

6 Beğeni

allahu ekber

17 Beğeni

Hele şükür.

3 Beğeni

hiç heycanlanmadım yeni gelen çekicilerin kalitesine bakılacak olursa çokta bişey beklemek gelmiyor içimden hele sesler seside geç hiç bişey istemiiyorumda şu güneş varken araç beyaz ise gölgelendirmeler nokta nokta oluyor ya o beni deli ediyor bari onu yapın valla ne çekici ne harita nede ses bekliyorum sizden şu oyunu artık düzeltin ses dediniz acılabilir cam için oyuna sıçtınız grafik dediniz iyice bok ettniz o yüzden benim beklentim artık 0 heycan 0

6 Beğeni

Valla her şeyden önce optimizasyon lazım şu ATS’ye

5 Beğeni

Bu özellik de fena değilmiş aslında. :grinning:

2 Beğeni

ATS 1.46 betasında fark edilen bir Özel Sunucu ayarı, oyuncu sayısının arttırılması konuşuluyor…

Peterbilt 579’un dorsesi bulunmuş, var mıydı bilmiyorum.

7 Beğeni

Yeni bir DLC… :thinking:
https://steamdb.info/app/2187930/

3 Beğeni

ATS için bir modifiye paketi gelicek diye hatırlıyorum acaba W harfi wester star olabilir mi ?