American Truck Simulator [Ana Konu]

Dřevson paradajs yazıyor. Ne demek acaba?

1 Beğeni

Manası derin sanırım :slight_smile:

1 Beğeni

Paradajs’ın çek dilinde fonetiği “paradise” gibiymiş, yani “cennet”. “Dřevson” da yine çek dilinde odun, kereste gibi bir şeye benziyormuş. (dřevo)
Buradan ne çıkar bilmiyorum, ama benim aklıma gelen ilk şey boya paketi, ancak her şey olabilir. Ormancılık ile ilgili bir trailer dlc’si de hoş olurdu.

1 Beğeni

Steamde yayın var

2 Beğeni

Geçen günlerde veri tabanında gözüken ismi anlamsız DLC şimdi depoya eklendi boyutu ufak boya paketi olabilir depoya ekleyip boyutu gözüktüyse önümüzdeki günlerde açık beta çıktığında DLC olarak gelebilir :slight_smile:

1 Beğeni

4 posts were merged into an existing topic: American Truck Simulator - 1.35 Güncellemesi [Ana Konu]

sadkghksdçajglafdkgjlsgafdahkldghşDJŞFODSAHdskjghksadşhşsodgjİHwsşDHŞ

1 Beğeni

akşam akşam blog :smiley:

2 Beğeni

1.35 Klamath falls şehrinde tel şeklinde trafik lambası var, Hasan Ağabey’in videosunda gördüm güzel.

Biraz bundan biraz şundan…

ATS İçin Map Booster paketi var mı eklenir mi ona göre şuan Oregon’u çıkınca Washington’u alıcam

1 Beğeni

şimdi baktım öyle bir şey göremedim

2 Beğeni

Bence North Expansion (Örnek isim) gibi bir paketle Oregon + Washington sunulmalı. Oregon çıkalı henüz 7 ay geçti ve çok büyük bölge değil Washington. (Oregon 255b km^2 , Washington 184b km^2. Bir de Oregon DLC’sinde Kalifornia ve Nevada’dan da kısımlar var, DLC bölgesi daha da büyüyor. Washington ise sınırdan başlayacak.) Ayrıca Oregon ile direk bağlantılı. Oregon sahiplerine bir güzellik yapılmalı. Hem bu SCS için de avantajlı olacaktır. Bu sayede iki eyaleti de aradan çıkaranlar olabilir. Malum paketler zaten indirimli oluyor ve daha cazip geliyor.

5 Beğeni

@bkaakco Washington’la beraber bir boya paketi gelecek sanırım. Tüm DLC’lere(3 tane boya paketi hariç.) sahibim güzel bir indirim yaparlarsa güzel olur, New Mexico’da yaptıkları gibi.:slightly_smiling_face:

2 Beğeni

ilerledikçe soyunuyor tebrik ediyorum arkadaşı atsyi tanıtmak için elinden gelen her şeyi yapmış hayır yeşil ekranlı ham videoyu nerden buldu acaba ilginç

izlenme, like elde etmek akıl sağlığını bozar bunu zaten görüyorsunuz

5 Beğeni

Şu adam kadar katkı sağlayamadım modlarla :smile:

1 Beğeni

bu ne terbiyesizlik bu ne ahlaksızlık ya hala ortada link yok :rofl::rofl::rofl:

aynen ya link nirde

Steam atölye ya da internet modu aracaılığıyla önereceğiniz kabin ışığı modu var mı ?

Bu ve buna bakabilirsin. Atölyede bunlar var, diğer sitelerdekini bilemiyorum.

3 Beğeni