American Truck Simulator - 1.35 Güncellemesi [Ana Konu]

Oynanış seçeneklerinde haritada ikincil ismi göster diye bir özellik eklenmiş. şehirlerin hem global hem de yerel isimlerini yazıyor basit ama bazı yerlerde zorlanıyorduk özellikle modlarda

4 Beğeni

yeni bir klavye kontrolü var
engine electricity?? motor açmak için?

oraya tuş atadım e ya basınca motor durmuyor :smiley: del tuşuına atamıştım ona basınca motoru kapattı
del ile kontak açıyor elektrik gidiyor sonra e tuşu ile motoru çalıştırıyorsun vay :smiley: anasını gerçekçi olmuş
kontak anahtarı ile çalıştıranlar(simülatörde) baya zevkli olacak

8 Beğeni

Konuyu hazırlıyorum ancak başka işler de var zaman alacak. Neyse zaten şimdilik bunlar var forumda yazıyorlar, konu olmayacakmış. Zaten bitmiş bir şey değil. O yüzden bu kadar mıydı demeyelim.

3 Beğeni

Açık beta geldiğinde de bir şey gelebilir test süreci uzun sürebilir büyük güncelleme olduğundan

4 Beğeni

DX12 hakkında bir şey varmı?

1 Beğeni

işte bu lan :smiley: ohhh f-max kendi galerisinde rahatlıkla olabilecek yıllar önce gelmesi gereken şeyi yine geç getirdiler

çekici modları aktif olduğunda araç bayileri ayrılıyor modlar için ayrı ekran yapılmış dorselerdeki ekran iyileştirmelerinden sonra şarttı zaten :smiley:

şimdi çekici, araba zart zurt modlarının buralara uyarlanması lazım mack r modu vardı girerken çalışmadı kapattım onu herhalde bununla alakalı bir durum

8 Beğeni

yeni dorse firmaları da eklenmiş darwing doğal olarak boeing oluyor zaten washingtondalar(tesisler var)
piggyback dorseler de eklenmiş
kenworth logolu dorse var
bir de fish şirketi var

10 Beğeni

@HasanOfke DX11 ile ilgili gözüne çarpan bir şey varmı?

4 Beğeni

konfigürasyon dosyasında bulamadım yazarlar forumda asıl merak ettiğim fiizk mevzusu yazan olmamış ayarlarda da bulamadım sadece arayüze ayar eklenmiş

bu farklar var
eye dediği ana klasörde tobii satırı eklenmiş yani göz takibi yapan bir cihaz trackir gibi ama gözleri takip ediyor farmingde uzun süredir var güzel bir olay
g_trans ne? bilmiyorum
yalnız s_navigation_volume satırı eklenmiş şu an ets2nin 1.34 güncellemesinde olmayan bir şey yok
atsye eklenmiş de bulamadım oynanış, ses ayarlarında öyle bişey yok
şimdi sesli navigasyon mu diyor? sürpriz olmaz zaten seslendirme sanatçıları gelmişti de neyse bekleyelim

6 Beğeni

11 geldide 12’mi kaldı :slight_smile:

1 Beğeni

Hahah, Fernbus ile karıştırdım pardon 11 :slight_smile:

1 Beğeni

buldum gerçekten sesli navigasyon gelmiş :smiley: abov 1 yazarak onayladım ama başlamadı bişey iş alayım deneyeyim
pack? ne?

6 Beğeni

yazıyorum ama olmuyor pack olanı da denedim tık yok zaten çift dorselerde sıkıntı var arka römork ön dingil yere saplanıyor f9la indirsen de düzelmiyor

5 Beğeni

sesli navigasyon 1.35 tam sürümünde çalışır belki

2 Beğeni

oyun dilini ingilizce yapsak çalışır mı acaba bu komut?

1 Beğeni

yok olmuyor eğer pack bildiğimiz bayrak paketleri gibi bir şey olursa ingilizce dışındaki dilleri türkçe vs. vs. dahil parayla satabilirler

4 Beğeni

O değil de grafikler ETS2’ye göre daha iyi görünüyor uzaktan bakınca direkler falan seçiliyor. :slight_smile:

1 Beğeni

bu zamana kadar temel paketleri parayla satmadılar. bence dediğin gibi olmaz ama scs için mantıklı bir fikir olabilir

3 Beğeni

yalnız temel paket dediğim 20 dilde bir sürü metnin seslendirmesi :smiley: böyleyse bir de gidip ses sanatçısı buldular bunlar para demek masraf demek temel özellik zaten varsayılan dilde gelir ama devamı ben de olsam parayla isterim sonuçta milyon dolarları kolay kazanan bir stüdyo değil

3 Beğeni

Video yapıyon mu Hasan Abi hemen?:smiley:

1 Beğeni