American Truck Simulator [Ana Konu]

Inşallah şu sanal şirketler olayı da gelir mp ile pavel amcada istiyordu sanırsam :thinking::confused:

3 Beğeni

• Tandemler ve rigid gelecekte çıkacak. Ancak şu an oyun ekonomisinde dorselerden çok yüklere odaklanılmış
• AI araçlarda büyük bir değişiklik olabilirmiş. Ancak emin olana kadar pek bir şey söyleyemezlermiş
• SCS Software, Ford ile Ford F-Max çekicisi için görüşmeye başlamış
• Oyun dünyasını yaşıyormuş gibi hissedebilmesi için daha çok vahşi yaşam öğesi (tavşanlar, geyikler vs.) eklenecekmiş
• AI insanlarda bir değişim olabilirmiş. Örnek olarak, oyuncuya el sallayabilir, kedi/köpekleriyle yürüyebilirler
• Tekrardan, “SANAL ŞİRKET”, resmi çoklu oyuncu desteği gibi içerikler geliştiriliyor. Herhangi bir tarih yok

Pavel Amcamın eski canlı yayınlarından bazı notlar :face_with_raised_eyebrow: :face_with_raised_eyebrow:

7 Beğeni

O zaman gelme ihtimali yüksek mp ile ama şu ford fmax biraz komik geldi ilk defa duyuyorum pavel mi açıklamış ford ile görüşüyoruz diye :roll_eyes::smile:

1 Beğeni

Evet yayında söylemişlerdi zamanında :smiley:

2 senedir neyi halledemediler arkadaş garip ben geleceğini pek sanmıyorum ford avrupa da o kadar satmıyor diye biliyorum :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

O yayınları pek hatırlamadığım için şu konulardan bilgi alarak yazdım :slightly_smiling_face:

Daha küçük kullanılabilir araçlar mi hadi inşallah :smile: birde rusya gelirse kamazi da getirmek isterlermiş gördüm yoksa :flushed::flushed:

1 Beğeni

Bu eklenmişti sanırım, Oregon’da bazı ormanlık yerlerde geyik görmüştüm daha önce :smiley:

1 Beğeni

evet eklendi benimde bi anda oregeonda önüme geyik fırlamıştı :smile:

1 Beğeni

Aslında görüşmek isteyen Ford idi.

(Videoya gelen ilk iki yorum gerçekten ilginç :smiley:)

2 Beğeni

2.5 senedir ortada olmadığına gore birşeyler iyi gitmedi heralde :slightly_smiling_face:

Belki de Covid konulu bir blog olduğu için pek kimse önemsemedi. Bloğu okumak istedim ve tahminlerim doğru çıktı. Belki de her blogda kaçırdığınız birçok şey olabilir. :thinking: :smiley:

1 Beğeni

Wyoming ile alakalı çok blog gelmedi ama yaza çıkacağı belli gibi.Tabii çıkmadan önce güncellemenin gelmesi gerek.Bakalım ilerleyen zamanlarda neler olacağınıngöreceğiz.

Getirmelerine gerek yok artık. F-MAX modu çok kaliteli zaten. Onun yerine Man, Mercedes, İveco’nun yeni modellerini getirmeleri daha mantıklı.

2 Beğeni

Ets’de de tavşan eklemişler bir benziliğe girdiğimde şansa görmüştüm. :smiley:

4 Beğeni

Beyler bura American Truck Simulator konusu bilginiz olsun.

1 Beğeni

@BabyYoda ve @YunuSS35 konuları iyice sohbete çevirmeye başladınız a konusu b konusu farketmiyor. Arkadaşın dediği gibi artık Ats de Ets 2 olayını konuşuyorsunuz baya baya…

1 Beğeni

Ben ETS2 ile alakalı birşey konuşmadım ki lütfen doğru düzgün okuyun yazdıklarımı hocam attıklarım ATS ile alakalı, ayrıca dikkat ederseniz ETS2 SS’lerinide ben atmadım :slightly_smiling_face:

ETS2 ile alakalı sadece bu ikisi var, onlarda yayın notlarında yazıyor ben ne yapabilirim :slightly_smiling_face:
Edit: Ayrıca sizin bana olan öfkenizi anlamıyorum nefes alsam suç oluyor size birşey yazdığımda hemen linçliyorsunuz problemin, hatam varsa lütfen söyleyin hocam :slightly_smiling_face:

2 Beğeni

Sizin derken beni kastediyorsan söyleyim benim sana öfkelendiğim filan yok sadece bura American Truck Simulator konusu yazdım.