American Truck Simulator - 1.51 Güncellemesi [Ana Konu]

1.51 tartışması başlasın…

2 Beğeni

1.Oyun motorunda optimizasyon takılmaların çözülmesi Fix güncellemesi hataların çözüm güncellemesi olur 1.51

Oyun motoru değişecekti galiba yanlış mı hatırlıyorum acaba

ETS2 içinde yazdım etkinlik bittiğine göre Beta çıkması yakındır.

Arkadaşlar ats 1.49 galiba düşük pc için son güncelleme 1.50’de takılmaktan hiç oynayamadım bu kadar ne yaptılarda takılıyor dx9 dan dx11(1.50) kadar sıkıntısız oynuyordum her ne hikmetse 1.50’de başıma takılma sorunu geldi ülkemizde pc fiyatları malum yüksek Pavel şimdide yeni ağaç modelleri getirecek ve 3d gözüken evin içi sistem gereksinimleri tekrar yükselir orta pc oyuncuları bile oynarken zorlanacak gibi 1.50’ dx11’de oynayamıyorsun naptınız da bu kadar ya

1 Beğeni
8 Beğeni

işte böyle çevreyle alakalı gelişmeler görünce çok mutlu oluyorum. gelsin de tekrardan sürmeye başlayayım 2 aydır oynamıyorum özledim.

https://www.instagram.com/scs.software/p/C97i9UNCggu/

11 Beğeni

Oyunu açtığımda Alice Harikalar Diyarı evreninden, MCU evrenine geçiyormuşum gibi hissediyordum. Bunun gelmesi iyi oldu, ikisi birbirini tamamlayacak.

2 Beğeni
5 Beğeni

Oklahoma çıktığında olmadığını görünce üzüldüğüm bir yoldu. Eklenmesi beni bayağı mutlu etti. Gerçi o kadar küçük yere nasıl sığdırdılar onu da bilmiyorum

1 Beğeni
6 Beğeni

Nebraskadan beri yükleme indirme heryerde olsun bari diyordum benim için cevap gecikmedi, dorseler haritalar detaylı çiziliyor ama işlevi yok diyen arkadaşlar vardı onlar için geç oldu kusura bakmasınlar artık.

3 Beğeni

Her ATS blogunda seni aramaktan astigmat oldum, sen gelmez oldun…

12 Beğeni

1.51 open beta süreci başlamış.

4 Beğeni

arkadaşlar 1.51’de gereksiz takılmalar gittimi optimizasyonla ilgili
oyun motoru şimdi daha optimize oldu mu mesala işlemcci kullanımı düştü mü
1.49’un verdiği performansı veriyor mu merak ediyorum

Optimizasyon ile ilgili yazı yok blogta 1.52 ye kaldı gibi

Bende onla ilgili bir yazı görmek istedim ama gelmeyecek gibi 1.52 de inşallah.

ben sadece şu gereksiz takılmaların halledilmesini istiyorum umarım bu süreç içerisinde düzeltirler yoksa çok ağır eleştiricem 1.50’de optimizasyon kötü performans veren güncelleme çıkartıyon sonra yaz sonunda performansın düzenlendiği optimizasyon güncellemesi çıkarttıcaz sonra 1.51 içinde hiç birşey yok umarım içinde performans güncellemesi olduğu değişiklik yapılmıştır

Blog yazısı için tıklayınız…

1.51 Değişiklik Günlüğü

Harita

• Oklahoma DLC’si için I-44 güncellemesi
  • Texas DLC’si için bitki örtüsü güncellemesi

Oynanış

• Tahıl bunkerlerinin dinamik kargo yüklemesi (boşaltılması)

Araçlar

• Çeşitli araçlar için FlowBelow güncellemesi

Araçlar:

• Kenworth T680
    • Peterbilt 579
    • Volvo VNL
    • Mack Anthem
    • Freightliner Cascadia
    • Western Star 5700XE and 57X

UI

• Yeni Başlık Ekranı
  • Ayarlar menüsüne arama çubuğu eklendi